Відкрити меню

Скільки іноземний громадянин може знаходитися в Україні?


Строк перебування іноземців в УкраїніЩодня кордон з Україною перетинає велика кількість іноземних громадян. Необхідно розуміти, що в залежності від термінів перебування іноземців в Україні, необхідності наявної візи для в’їзду в нашу країну або при безвізовому режимі, терміни перебування можуть відрізнятися. Їх необхідно знати для того, щоб не порушити міграційне законодавство нашої держави. При наявності візи, строки можливого перебування в Україні регулюються термінами, вказаними в документі. Говорячи ж про перетин державного кордону при безвізовому режимі – даний термін прописаний в законодавстві. Спробуємо розібратися в питанні того які строки перебування іноземців в Україні, а також що робити, якщо людина перевищила їх або ж вирішила залишитися для проживання в нашій країні.

Безвізовий перетин кордону

Громадяни досить великої кількості держав, мають можливість відвідувати нашу країну без необхідності отримання візи. Для перетину державного кордону потрібно лише біометричний паспорт.

У відповідності до чинного законодавства нашої держави, громадяни мають право на безвізове відвідування та можуть перебувати на території України протягом 3-х місяців в «коридорі» півроку. Необхідно відзначити, що цей термін був визначений низкою міжнародних договорів, які діють в країні.

Таким чином, якщо іноземний громадянин перебував на території нашої держави менш 3-х місяців в піврічний період, в такому разі терміни перебування не були порушені. Якщо ж стоїть мета тривалішого проживання перевищивши 3-х місячний термін, тоді необхідно завчасно подбати про отримання відповідних документів, що дають право на тимчасове або постійне проживання в нашій країні.

Перетин кордону для візових країн

Строки перебування іноземців в УкраїніГоворячи про терміни перебування іноземних громадян на Україні по візі в закордонному паспорті, то тут ситуація складніша. Зокрема, варто сказати про те, то в залежності від держави, терміни на які видається віза можуть бути абсолютно різними. Точно також різним може бути термін і на підставі мети візиту.

Наприклад, якщо говорити про короткострокові туристичні поїздки, то час на перебування в країні може становити всього один місяць. При цьому термін дії візи може бути значно більшим. Також віза може бути видана на підставі інших причин. До таких можна віднести роботу, бізнес, освіту, лікування.

Тут можуть видаватися як візи на тривалий період часу, так і для багаторазового використання. Кількість в’їздів і виїздів буде для людини необмеженим.

Відповідальність

Необхідно знати, що буде, якщо громадянином іноземної держави будуть порушені терміни перебування в нашій країні. Спочатку, потрібно сказати про те, що законна складова перебування іноземного громадянина на території держави регулюється певними відомствами. Зокрема, тут йдеться про Державну прикордонну службу, в момент перетину кордону і міграційну службу, при подальшому перебуванні іноземця на території нашої держави.

Крім того, останнім відомством здійснюється регулювання з питань продовження термінів перебування в Україні, видачі документів про подальше перебування і так далі. Таким чином, коли іноземний громадянин вже перетнув кордон з нашою державою, всі наявні у нього питання по легальному знаходженню в Україні він вирішує з міграційною службою.

Важливо знати, що порушення термінів перебування в нашій країні іноземцем регулюється в відповідності до чинного законодавства. Зокрема, може бути передбачена відповідальність адміністративного характеру, яка супроводжується чималим штрафом.

Надалі, при жорсткому недотриманні правил міграційного законодавства, громадянину іноземної держави може бути винесено заборону на в’їзд на період, термін якого становить мінімум три роки. Якщо ж у цей період іноземець не виконуватиме рішення про заборону на в’їзд, то наступний термін заборони в’їзд в Україну становитиме десять років.

Що робити при порушенні терміну перебування?

Незважаючи на те, що українське законодавство досить чітко визначає терміни перебування іноземців в Україні, ситуації, котрі передбачають порушення закону виникають досить часто. Опинившись в подібній ситуації, іноземний громадянин далеко не завжди знає, що саме йому робити.

Особливо гостро стоїть проблема для громадян тих країн, які приїхали до нашої держави і мають серйозний мовний бар’єр. У даній ситуації не обійтися без допомоги кваліфікованих юристів, які спеціалізуються на міграційному законодавстві.

Вивчивши повною мірою наявну проблему, швидше за все, будуть знайдені варіанти вирішення ситуації, що склалася і санкції, накладені на іноземця міграційною службою – будуть мінімальні.

Пошук юридичної компанії

Вкрай важливо, щоб допомогу у вирішенні питань, пов’язаних з порушенням міграційного законодавства, надавали професіонали своєї справи. Однак, у зв’язку з тим, що кількість іноземців які мають подібну проблему досить велика, в останні роки на ринку стали надавати свої послуги ті фірми, які не сильно дорожать своєю репутацією. В результаті, їх співробітники витрачають час іноземного громадянина, ставлячи перед собою завдання, витягнути з нього якомога більше грошей.

Як наслідок, проблема ніяким чином не вирішується,  іноземний громадянин просто висилається з України, із забороною можливості подальшого перетину кордону протягом багатьох років. Звичайно, уникнути подібної ситуації можливо, якщо довірити надання правової допомоги професійним юристам, які мають великий досвід роботи, а також відповідну кваліфікацію. Варто сказати, що на сьогоднішній день знайти відгуки про конкретно взятому фахівцю не складає труднощів, так як можливості «всесвітньої павутини» дозволяють зробити це за лічені хвилини.

Послуги компанії Jus-Aureum

Строк перебування іноземців в УкраїніУ тому випадку якщо ви перебуваєте в пошуку кваліфікованих фахівців, які спеціалізуються на вирішенні міграційних питань і зокрема, можуть надати допомогу, якщо термін на легальне перебування в нашій країні був перевищений, то рекомендуємо скористатися послугами нашої юридичної компанії Jus-Aureum.

Ми працюємо на українському ринку, протягом тривалого періоду часу. За весь термін роботи, наші юристи змогли надати досить ефективну допомогу величезній кількості іноземних громадян. Таким чином, велика ймовірність того, що після звернення до нас, ваша ситуація буде вирішена в позитивному руслі.

На сьогоднішній день, в нашій команді працюють кваліфіковані фахівці в галузі юриспруденції, які спеціалізуються саме на міграційному законодавстві. Завдяки великому досвіду їх роботи, вони напевно зустрічали в своїй практиці подібні ситуації, як і у вас.

Таким чином, відразу ж після звернення в нашу компанію, буде збудований алгоритм дій для вирішення наявної у вас проблеми. Як правило, позитивний результат з ситуації, що склалася відбувається буквально через один тиждень, після замовлення послуг нашої юридичної компанії.

У порівнянні з іншими фірмами, що надають аналогічні послуги, ми маємо безліч переваг. Зокрема, не можна не сказати про те, що наша компанія працює без передоплати. Оплата іноземним громадянином здійснюється за фактом проведеної роботи. Таким чином – шахрайство з нашого боку, тут повністю виключено.

Не можна не відзначити і факт того, що на сьогоднішній день ми можемо надати абсолютно безкоштовну консультацію для клієнта. Консультація проводиться як в нашому офісі, так і по телефону. Зіткнувшись з подібною проблемою, у багатьох людей виникають складності і питання. Саме тому, в будь-який момент часу ми готові надати ефективну допомогу.

Висновок

Порушення міграційного законодавства в Україні – це досить серйозний проступок. Саме з цієї причини, якщо подібна ситуація виникла, то важливо своєчасно звернутися за допомогою до кваліфікованих юристів. Потрібно розуміти, що немає такої ситуації, яка б не могла бути вирішена. Звернувшись до нас, можете не сумніватися, що наші кваліфіковані юристи зможуть надати ефективну юридичну допомогу в найкоротші терміни.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено