Відкрити меню

Посвідка на проживання в Києві

Посвідка на проживання в УкраїніГромадяни різних держав часто бажають переїхати в Україну. Про це замислюються і жителі Російської Федерації. Необхідно буде підготувати певні документи і заручитися допомогою юристів. У цьому випадку вдасться без труднощів оформити посвідку на проживання в Україні. Кандидат повинен відповідати всім вимогам і бути готовим до всіх майбутніх процедур. Наша юридична компанія «Jus Aureum» готова допомогти отримати посвідку на проживання в Києві.

Ми підкажемо, які документи потрібні, а також допоможемо пройти всі етапи. В результаті вдасться без будь-яких труднощів зробити імміграцію. Перш ніж замовляти у нас послугу, рекомендується ознайомитися з усіма важливими нюансами.

Що таке ВНЖ?

Даний документ дозволяє іноземцям проживати в певній державі. Зокрема, мова йде про Україну. Якщо мігрант бажає залишитися в країні, йому доведеться в обов’язковому порядку оформлювати ВНЖ.

Варто відзначити, що посвідка на проживання в Україні може бути як тимчасовою, так і постійною. Перший тип видається на певний термін. Припустимо, на час навчання або працевлаштування. ПМЖ вважається безстроковим. При цьому його обов’язково потрібно замінити в 25 і 45 років.

Слід зазначити, що у ВНЖ є чимало переваг. Зокрема, при отриманні ВНЖ не потрібно відмовлятися від громадянства іншої країни. Видаватися документ буде за місцем майбутньої реєстрації людини. Нерідко доводиться оформлювати дозвіл на імміграцію в державу, щоб надовго залишатися в Україні.

Наша компанія допоможе отримати посвідку на проживання в Україні. Ми розуміємо, наскільки складно самостійно вирішити всі міграційні питання. Нерідко іноземці не знають, які документи потрібно підготувати, а також забувають про важливі деталі. Наші співробітники мають вищу юридичну освіту і допоможуть від початку до кінця оформити ВНЖ. На відміну від інших компаній, ми піклуємося про клієнтів і гарантуємо 100% результат. ПМЖ в Україні стане можливим для людини.

Що дає ВНЖ?

В першу чергу, у людини з’являється можливість в’їжджати в Україну без оформлення візи. Крім цього, можна проживати в країні стільки, скільки мігрант вважатиме за потрібне. Якщо людина не буде порушувати закони, тоді не виникне підстав для того, щоб його видворити з держави.

Якщо отримати постійну посвідку на проживання в Україні, тоді іноземець зможе без будь-яких складнощів працевлаштуватися. У людини будуть економічні права, які також є у будь-якого резидента держави. Варто відзначити, що мігрант не зможе ходити на вибори, так як це можуть робити виключно громадяни країни.

Буває ситуація, коли іноземець вже в’їхав в країну і перебуває на її території. При цьому він бажає оформити ВНЖ. Ми готові допомогти максимально швидко і без проблем пройти процедуру. Наша компанія відразу береться за справу і дорожить кожним клієнтом. Ми знайдемо рішення навіть в складних ситуаціях і допоможемо залишитися іноземцю в Україні.

Головні підстави для переїзду в Україну на ПМЖ

Нерідко дозвільні документи людина отримує в рамках, які позначені квотою. Вона призначена для певних груп осіб.

Перелік:

  • Люди, в переїзді яких зацікавлена ​​країна.
  • Іноземці, які внесли певну суму в економіку – не менш 100 тисяч доларів.
  • Рідні люди іммігранта.
  • Люди, у яких живуть рідні в країні. Мова йде про мам, тат, дітей і т. д.
  • Біженці.
  • Люди, у яких одного разу було громадянство в Україні.
  • Жертви торгівлі людьми.

У деяких випадках вдається обійтися без квоти. Зокрема, діти або батьки громадян України. Чоловік-іноземець, який уклав шлюб з громадянином держави. Якщо людина була народжена на українській території, тоді йому буде простіше залишитися в країні.

Ми готові допомогти знайти вагомі підстави для того, щоб не залишати країну, а також проконсультуємо з приводу супутніх питань. Фахівці знайдуть підставу для того, щоб житель іншої країни зміг переїхати. ПМЖ в Україні перестане бути нездійсненною мрією. Досвідчені юристи допоможуть оформити всі необхідні папери і підкажуть, як мігранту далі діяти.

Які права є у людей, які отримали ВНЖ?

Безумовно, будь-який мігрант повинен оформити посвідку на проживання. Без неї буде значно складніше жити в країні, бо не буде пільг і привілеїв. Варто докладніше розглянути, які права з’являться у людини, який оформив ВНЖ. У будь-якому випадку рекомендується подбати про отримання даного документа, оскільки без нього практично неможливо повноцінно жити в чужій країні.

ВНЖ в Україні. Процедура отримання

Які пільги і привілеї є у мігрантів:

  1. Іноземець, який оформив ВНЖ, має право в будь-який час перетнути кордон України. При цьому йому не потрібно буде попередньо отримувати візу. Прикордонники не стануть створювати мігранту перешкоди, і вдасться легко потрапити в державу.
  2. Іноземець не повинен для здійснення трудової діяльності отримувати дозвіл на працевлаштування. Йому буде достатньо знайти місце, де його працевлаштують як співробітника незалежно від обраної посади.
  3. Підданий іншої країни зможе необмежено перебувати в країні. Тобто, йому не доведеться через 90 днів їхати на батьківщину.
  4. Мігранту не доведеться для поїздки в Україну обов’язково купувати медичну страховку, оплачувати консульський збір. Отже, вдасться значно зекономити.
  5. ПМЖ може діяти необмежений термін. Єдине, доведеться обміняти документ в 25 і 45 років.
  6. Люди, які оформили ПМП в 2021 році, отримали право на освіту. Їх діти можуть безкоштовно навчатися на Україні.
  7. При збереженні громадянства своєї країни мігрант буде вважатися податковим резидентом України. Отже, він стане обкладатися податками, але при цьому отримає пільги, як і звичайні громадяни країни.
  8. Іноземці можуть у майбутньому отримати пенсію.
  9. У мігранта з’явиться право ввезти в державу особисту машину, і при цьому не потрібно сплачувати мито.
  10. Мігрант зможе обслуговуватися в банку, а також при необхідності вдасться отримати кредит.
  11. При бажанні через певний термін можна претендувати на підданство країни.
  12. Є можливість в чужій державі отримувати в’їзні візи в інші країни. Робити це можна на території України.

Як можна зрозуміти, у посвідки на проживання є чимало різних переваг. Саме тому різним категоріям іноземців стане корисний цей документ, щоб була можливість без будь-яких проблем перебувати на території держави. Ми готові надати підтримку при оформленні ВНЖ. Наші фахівці діють в інтересах клієнта.

Перелік документів для отримання ВНЖ

Якщо іноземець запланував оформити посвідку на проживання, йому доведеться попередньо підготувати документи. У 2021 році доведеться надати певний перелік. Якщо будь-яких обов’язкових паперів не буде, тоді це може стати причиною для відмови у видачі ВНЖ. З цієї причини потрібно попередньо підготуватися до процедури.

Варто зазначити, що перелік видозмінюється в залежності від того, на якій підставі людина отримує посвідку на проживання. Ми готові проконсультувати мігранта і сказати, які папери потрібні в його ситуації.

Перелік документів:

  • Заява. Складається за встановленим зразком.
  • Паспорт іноземця. Він не повинен бути простроченим. Необхідно зробити копію та переклад документа.
  • 6 фотографій в форматі 45х35 мм. Вони повинні бути зроблені в найближчі кілька місяців.
  • Свідоцтво про шлюб.
  • Документ, що підтверджує внесення інвестиції в економіку України. Потрібно для людей, що вклали в економіку країни від 100 000 доларів.
  • Документи на квартиру, де мігрант збирається проживати. Якщо він буде орендувати нерухомість, тоді буде потрібна згода від власника житла.
  • Довідка, яка підтверджує відсутність судимості у кандидата.
  • Довідка від лікарів, яка підтверджує відсутність небезпечних для оточуючих людей хвороб. Зокрема, мова йде про ВІЛ, гострі інфекції. Лікарі повинні підтвердити, що кандидат не має шкідливих звичок і залежностей.

Ми можемо підказати, які будуть потрібні офіційні документи, щоб отримати посвідку на проживання в Україні. Юристи добре розбираються в цій справі. Наші співробітники розберуться в ситуації клієнта і допоможуть підготувати документи. Також вони підкажуть, як правильно скласти заяву. При необхідності експерт по міграційному праву самостійно заповнить документацію і підготує клієнта до подачі прохання. Хороший результат гарантований.

Типи ВНЖ

Не всі люди претендують на ПМЖ в Україні. Варто зазначити, що мова йде про постійне місце проживання. Тобто, мігрант збирається протягом декількох років і довше жити в українській державі. Деякі люди хочуть оформити посвідку на тимчасове проживання. У кожного варіанту є свої особливості.

Іноземці, які перший раз планують вирушати в країну, зазвичай оформляють тимчасовий ВНЖ. Якщо підданий іншої країни захоче залишитися в державі, тоді йому буде потрібно замінити цей вид постійним. Це рекомендовано тим, хто найближчі роки не планує їхати на батьківщину.

Є іноземці, які мають право пропустити етап отримання тимчасової посвідки на проживання. У них буде можливість відразу оформити постійний тип посвідки. Якщо ж отримано дозвіл на імміграцію, тоді доведеться мати серйозні підстави для оформлення ПМЖ.

Багато іноземців не розуміють, в чому різниця між даними поняттями. Також вони не знають, який з видів потрібно спочатку оформити. Ми готові відповісти на виниклі питання і сказати, яка посвідка краще підійде в певній ситуації. Можливо, людина зможе відразу пройти оформлення ПМЖ, скориставшись послугами нашої юридичної компанії «Jus-Aureum».

Терміни отримання

Більшість людей переживає про те, наскільки швидко видається ВНЖ. Деяким мігрантам потрібно терміново обзавестися тимчасовою посвідкою на проживання. В українській державі діють певні правила. Зокрема, після подачі заяви та документів в міграційну службу України через 10 – 15 робочих днів, прохання може бути, як схвалено, так і відхилено. Багато що залежить від того, чи є причини для відмови. Документи подані для оформлення ПМЖ розглядаються в терміни від 3-х місяців до 1 року. Все залежить від підстав для отримання постійної посвідки на проживання в Україні.

Нерідко негативну відповідь отримують ті люди, які судимі в своїй країні або на території України. Буває і таке, що у людини немає жодних підстав для оформлення ВНЖ. У деяких випадках проблема полягає в тому, що був наданий неповний перелік документів. Можливо, деякі документи прострочені. У такій ситуації доведеться пізніше знову подавати заяву, в цей раз усунувши помилку.

Варто відзначити, що при отриманні посвідки на проживання в українській державі доведеться зареєструвати своє місце проживання. На це дається рівно тридцять днів. Реєстрація проводиться за місцем проживання. Це може бути, наприклад, орендована квартира. Головне, щоб власник не був проти.

Україна охоче приймає мігрантів, коли немає причин для відмови в ВНЖ. Наша компанія «Jus-Aureum» готова попередньо проконсультувати клієнта і сказати, чи є шанс отримати позитивне рішення. Якщо фахівці візьмуться за справу, тоді вдасться домогтися позитивного результату.

Переваги компанії

Ми маємо чимало переваг, про які радимо дізнатися потенційним клієнтам.

Плюси:

  • У нас працюють найкращі юристи та адвокати. Вони надають якісні послуги.
  • Ми максимально швидко допоможемо оформити ВНЖ і ПМЖ.
  • Клієнти залишають позитивні відгуки про співробітництво з нами.

Запишіться на консультацію на сайті або зателефонуйте по одному з вказаних телефонів. Ми з задоволенням відповімо на питання і допоможемо отримати ВНЖ в Україні. Наші телефони: +38 (044) 223-26-99, +38 (097) 020-02-89.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено