Відкрити меню

Юридичні послуги

від кращих юристів та адвокатів

Юридичні послуги

від кращих юристів та адвокатів

Юридичні послуги

Міграційне право

Міграційне право

Професійне вирішення всіх питань стосовно міграційного права

Детальніше

Ліцензії та дозволи

Ліцензії та дозволи

Оформлення ліцензій на нерухомість, будівництво та землю

Детальніше

Корпоративна практика

Корпоративна практика

Пропонуємо весь спектр послуг для юридичних осіб

Детальніше

Абонентське обслуговування

Абонентське обслуговування

Ми пропонуємо абонентське юридичне обслуговування для постійних клієнтів

Детальніше

Юридична консультація

Юридична консультація

Ми пропонуємо юридичну консультацію для приватних осіб

Детальніше

Представництво та захист

Представництво та захист

Представництво приватних клієнтів у всіх судових інстанціях

Детальніше

Юридична компанія в Києві - Jus Aureum

При виникненні складної життєвої ситуації люди звертаються до юристів. Експерти допомагають поділити майно при розлученні, відстояти інтереси клієнта в суді, оформити ліцензію на землю, нерухомість і будівництво. Це лише деякі з послуг, які надає наша компанія «Jus-Aureum». У нас працюють тільки досвідчені юристи та адвокати з високою кваліфікацією. Вони виграють будь-яку справу в суді і вирішать складні юридичні питання.

Наша компанія береться навіть за складні справи, тому що ми впевнені у своєму успіху. Юристи надають різні послуги. Вони готові вирішити будь-які питання, пов'язані з міграційним правом. Оформлять дозвіл на землю, нерухомість, ліцензію на будівництво. Ми пропонуємо весь спектр послуг для юридичних осіб, тому як саме їм часто потрібна консультація фахівців.

Юристи нашої компанії готові представляти наших приватних клієнтів в будь-яких судових інстанціях. Вони відповідально підходять до справи і якісно захищають інтереси людей. Адвокат завжди буде на боці свого клієнта, тому можна ні про що не турбуватися. Він досягне саме тих результатів, на які була налаштована людина.

Ці та багато інших послуг можна замовити в нашій компанії. Записуйтеся на консультацію і дізнайтеся, як краще вчинити в конкретній ситуації. «Jus-Aureum» - це саме та юридична компанія в Києві, яка вам потрібна. Фахівці завжди знаходять вихід із ситуації і діють в інтересах клієнта.

Звернувшись до нас, вам не доведеться сумніватися, що проблема буде вирішена. Ми розглядаємо всі подробиці, офіційні папери і враховуємо нюанси. Наші експерти завжди знають, як краще вчинити в конкретному випадку. Юрист обов'язково розповість про всі варіанти, їх ризики та можливі наслідки. Клієнт зможе самостійно вирішити, який варіант його влаштує.

Ми дотримуємося конфіденційності і ніколи не розголошуємо дані людини, за справу якого взялися. Звернувшись до нас, можна не турбуватися про анонімність.

Переваги нашої компанії

Наша юридична компанія в Києві цінує кожного клієнта і відповідально підходить до справ. Ми працюємо на ринку не перший рік, і вже встигли отримати чималий досвід. Наша команда кваліфікованих фахівців працює в різних сферах права. Звернутися до нас можуть як приватні особи, так і представники організацій. Ми вивчимо кожну справу і запропонуємо, вірний вихід із ситуації.

Наші клієнти платять за послугу тільки після отримання юридичної допомоги. З нами можна укласти договір на постійну співпрацю. В такому випадку з організацією або фізичною особою співпрацюватиме конкретний юрист або юридичний відділ.

Наші переваги


Співпрацюючи з нами, людина може не сумніватися в тому, що проблема буде вирішена. Замовляйте наші послуги або записуйтеся на консультацію. Ми гарантуємо відмінний результат. Безкоштовна консультація по телефону!

Відгуки наших клієнтів

Були певні юридичні питання, після ДТП. Звернувшись в компанію юрист проконсультував відповідно до чинного законодавства і надав ефективну допомогу у вирішенні моєї проблеми. Щиро вдячний, так як автомобіль – це мій основний заробіток.
Андрій Водій Андрій
У юридичній компанії працюють професіонали. Звернулася з приводу представництва інтересів в суді. До цього, працювала з іншою компанією – залишилася незадоволена та відмовилася від їхніх послуг. З вами ж все професійно, швидко і зрозуміло. Рекомендую!
Олена Підприємець Олена
Працюю в медицині і так вийшло, що пацієнт подав судовий позов на мої дії. Ситуація була досить складною і чесно кажучи, вперше зустрілась на моїй практиці. Юристи запевнили, що все буде добре. Так і вийшло. З пацієнтом був укладений мирний договір.
Олександр Лікар Олександр
Я є керівником магазину в одній відомій торговельній мережі. Відбулася негативна ситуація з одним із клієнтів, яка привела до судових розглядів. Звернулася до вашої компанії і анітрохи не пошкодувала. Кваліфіковані юристи розглянули ситуацію з точки закону та довели, що ми були абсолютно праві. Спасибі!
Валентина Директор магазина Валентина

Запис на консультацію

Напишіть нам! Ми швидко відповімо на Ваші питання. Обов'язкові поля помічені *

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено