Відкрити меню

Посвідка на тимчасове проживання в Україні

Посвідка на тимчасове проживання в УкраїніВ останні роки складається така ситуація, що на постійне місце проживання в нашу країну приїжджає більше людей, ніж в минулі роки. При цьому, незважаючи на не сильно хорошу економічну ситуацію в державі, динаміка в плані міграції в країну все ж є не найгіршою. Безумовно, приїхавши в Україну перед іноземцем стоїть завдання легалізуватися, щоб була можливість влаштуватися на роботу, вступити до вищого навчального закладу і в цілому, мати точно такі ж права як і у громадян, за винятком права голосу на виборах. Відзначимо, що в даному випадку необхідна посвідка на тимчасове проживання в Україні.

Спробуємо розібратися в питанні того, що це за документ, які особливості має, в чому перевага отримання ВНЖ, а також які нюанси його отримання.

Відразу ж хочеться сказати, якщо ви приїхали в нашу країну і зіткнулися з питанням оформлення подібного документа, повинні максимально детально вивчити всі особливості та нюанси здійснення процедури. В іншому випадку можуть виникнути проблеми, якщо документ навіть і буде отримано, але оформлений без відповідності з чинним законодавством.

Загальна інформація

Під тимчасовою посвідкою розуміють той документ, який видається іноземному громадянину чи особі без громадянства. Він дозволяє засвідчити свою особистість і підтвердити законне право на проживання в країні. Існують певні підстави, які дозволяють отримати цей документ, які регулюються чинним законодавством нашої держави. Зокрема, вони прописуються в законі про правовий статус іноземних громадян та постановах КАБМІНУ. Насправді, список підстав є досить великим.

Тому, при великому бажанні, якщо людина приїхала на ПМЖ, він може отримати даний документ. Як мінімум, одним з легальних способів є отримання документа через працевлаштування або вступ до навчального закладу. Вважається, що дані варіанти отримання ВНЖ одні з найпростіших і доступні для реалізації багатьом людям. При цьому в даному питанні все ж є нюанси, які потрібно враховувати. Розберемося в них більш детальніше і розкриємо всі наявні в даному питанні особливості.

Хто має право на оформлення?

Отже, далеко не кожна людина, яка в’їхала в Україну на законних підставах, має право отримати даний документ. Для цього необхідно мати одну з підстав, передбачених у чинному законодавстві нашої держави. Зокрема, в даному випадку отримати документи можуть іноземні громадяни, які приїхали в нашу країну на підставі однієї з наступних причин:

 1. З метою влаштування на роботу.
 2. Унаслідок возз’єднання зі своєю сім’єю.
 3. Для участі в міжнародних програмах.
 4. Внаслідок роботи в одній з релігійних організацій.
 5. Для роботи в представництвах і філіях зарубіжних компаній.
 6. Для роботи на зарубіжні засоби масової інформації (представництво ЗМІ знаходиться в Україні).
 7. З метою проходження навчання у вищому навчальному закладі.

Документи, які потрібні

Для отримання ВНЖ необхідно надати наступні документи:

 1. Заява. Вона складається за встановленим зразком.
 2. Паспорт іноземця. Він не повинен бути простроченим. Необхідно зробити нотаріально засвідчений переклад документа.
 3. Страховий медичний поліс.

Залежно від підстави отримання необхідно надати наступні документи:

 • Працевлаштування – дозвіл на роботу в Україні і / або копія трудової контракту.
 • Возз’єднання зі своєю сім’єю – свідоцтво про укладення шлюбу.
 • Участь в міжнародних програмах – Прохання державної установи, підприємства або організації, що є реципієнтом проекту міжнародної технічної допомоги.
 • робота на зарубіжні засоби масової інформації – клопотання відповідного іноземного ЗМІ. І так далі…

Відмінність полягає в останньому документі, який власне і підтверджує факт тривалого перебування іноземного громадянина в країні. В іншому, пакет документів однаковий і складається з заяви, перекладу паспорта, здачі особистих біо даних.

Посвідка на тимчасове проживання: проблеми отримання

Посвідка на тимчасове проживання в Україні (документи)

Якщо досконально вивчити законодавство нашої країни, можна визначити, що в цілому, маючи підставу на проживання в державі, отримати тимчасову посвідку на проживання не складає труднощів. Потрібно тільки подати необхідний пакет документів. Однак, практичний досвід показує, що часом це зробити досить проблематично.

Іноземні громадяни, які приїхали в Україну, відчувають певні мовні труднощі та не можуть самостійно впоратися з поставленим завданням. Якщо ж вони і намагаються подати документи на ВНЖ самостійно, то з великою часткою ймовірності стикаються з величезною кількістю бюрократичних процедур, які властиві для нашої держави.

Незважаючи на те, що останнім часом динаміка в питанні швидкості і простоти отримання багатьох документів – поліпшується, проблеми все ж є і швидше за все, в найближчі роки вони вирішені не будуть.

Саме з цієї причини, якщо виникла необхідність в тому, щоб отримати даний документ, то рекомендується звертатися за допомогою в юридичні компанії, які спеціалізуються на вирішенні даного питання і можуть надати не тільки ефективну консультацію, а й допомогу в питанні отримання документа.

Куди звертатися за допомогою?

У зв’язку з тим, що послуга актуальна для багатьох людей, які приїжджають в нашу країну на тривалий період часу, сьогодні з’явилася досить велика кількість фірм, які надають допомогу в оформленні документа. Однак ціна на подібні послуги не завжди є прийнятною.

Часто люди і зовсім зіштовхуються з шахраями, які користуючись нерозумінням питання, вимагають з іноземців нечувані суми. У даній ситуації, в кращому випадку документ дійсно буде отримано в встановлені законодавством терміни. У гіршому ж випадки – людина тільки заплатить гроші та не отримає надання послуги.

Для того щоб уникнути подібної ситуації, важливо звертатися в компанії, які зарекомендували себе з позитивного боку. Такі юридичні фірми повинні бути законними в Україні, мати необхідні документи на надання послуг, хороші відгуки від клієнтів, які вже скористалися послугами. У такому випадку з’являється велика ймовірність того, що іноземний громадянин дійсно звернувся за допомогою в перевірену фірму і при наявності законних підстав, вже незабаром зможе отримати заповітний документ.

Однією з юридичних компаній, яка зарекомендувала себе з позитивного боку і має безліч позитивних відгуків від клієнтів, є наша. Варто зазначити, що ми працюємо на українському ринку тривалий час і можемо сміливо стверджувати, що є кращими. Послугами юридичної компанії «Jus-Aureum» користуються багато громадян, які тільки приїхали і їм потрібно оформити тимчасову посвідку на проживання.

Як відбувається співробітництво?

Багаторічний досвід роботи дозволяє говорити про те що, кожен випадок роботи з іноземним громадянином є індивідуальним. Саме тому, ми підходимо до співпраці з кожним новим клієнтом в індивідуальному порядку. Завдяки великому досвіду роботи і професійному підходу, в 99% випадків, документ оформляється без будь-яких проблем. У встановлені законом терміни людина отримує ВНЖ, що дає право на проживання і освіти на період від 6 до 36 місяців.

Необхідно відзначити, що для оформлення ми не вимагаємо надання безлічі довідок і документів, які потрібні в інших юридичних фірмах. Все, що потрібно надати іноземцеві це свій паспорт, страховий поліс і документ який є підставою для отримання посвідки на проживання. Копії документів, фотографію, біо-дані, підпис – все це робиться безпосередньо при подачі пакета документів. Таким чином, це спрощує процес проходження всіх процедур іноземцем.

Термін дії

Закон нашої держави говорить про те, що цей документ видається на період від шести місяців до трьох років. При цьому, при наявності відповідних підстав, термін дії може бути продовжений.

Чи може ВНЖ бути анульовано?

Чинний закон виділяє вимоги, на підставі яких виданий документ проживання може бути анульований. Зокрема, це відбувається при наступних ситуаціях:

 • Документ був виданий на підставі подачі неправдивих відомостей.
 • Отримано від поліції та інших силових органів інформацію про те, що дії іноземного громадянина загрожують національній безпеці України.
 • Встановлено належність до громадянства України.
 • Виявлено факти не виконання іноземцем рішень суду, про адміністративні стягнення, майнові зобов’язання, борги перед державою та ін.

Терміни отримання

Звернувшись в нашу юридичну компанію «Jus-Aureum» іноземний громадянин може розраховувати на те, що отримання ним документа буде здійснено у встановлені законодавством терміни. Зокрема, в законі зазначено термін не менше 15 робочих днів з моменту подачі пакета документів. Відзначимо, що кваліфіковані фахівці нашої компанії зможуть надати ефективну допомогу в оформленні документа, який дозволить легально проживати, працювати або вчитися на території нашої держави в найближчі 12 місяців. Надалі, ми також надаємо допомогу у продовженні терміну дії документа.

Переваги співпраці з нами

Зіткнувшись з питанням пошуку юридичної фірми, яка надає подібні послуги, багато переконуються, що їх велика кількість. При цьому в порівнянні з іншими компаніями, наша має ряд переваг, які представлені в таблиці, яка розміщена нижче.

Переваги нашої юридичної компанії Інші компанії
Мінімум документів, які потрібно мати для подачі Великий список документів, які потрібні для оформлення
Мінімальні строки оформлення Терміни оформлення документу можуть досягати декількох місяців
Можливість продовження терміну дії тимчасового ВНЖ Продовження терміну дії тимчасового ВНЖ вимагає звернення до послуг юридичної компанії знову

Таким чином, переваги співпраці з нами – очевидні. Крім того, зв’язавшись з представником компанії прямо зараз, ви можете отримати консультацію з міграційних питань. Грамотний співробітник розповість про всі особливості процедури.

Рекомендації

Юридична компанія Jus AureumВ цілому, при правильному підході до організації вирішення даного питання, отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні не складно. Необхідно розуміти всі особливості та нюанси проведення даної процедури. В іншому випадку, ймовірність того, що людина отримає відмову в оформленні документа, є досить великою.  До того ж, ціна на послуги багатьох компаній є досить великою.

Щоб уникнути подібної ситуації, необхідно правильно вибирати компанію, фахівці якої візьмуть на себе всі організаційні і юридичні моменти, які стосуються отримання документа. Відзначимо, що скориставшись послугами юридичної компанії «Jus-Aureum» можна бути впевненим в тому, що вся робота буде проведена швидко, якісно і повністю законно. Тисячі людей, які за весь період роботи компанії зверталися до нас, залишалися задоволені якістю проведеної роботи і терміном її виконання.

Щорічно, тисячі людей приїжджають в нашу країну для подальшого проживання – навчання або роботи. Всі вони стикаються з одним і тим самим питанням: яким чином легалізуватися, маючи на це підстави. Часткове володіння мовою або ж повністю, відсутність знань, в більшості випадків призводять до певних складнощів. У тому випадку, якщо ви звернетеся за допомогою до професіоналів своєї справи, то можете не сумніватися, що необхідний документ буде отримано швидко і без будь-яких проблем.

Крім того, клієнт зможе укласти з нами співпрацю на постійній основі і в майбутньому, нами буде надана ефективна допомога з питання отримання постійної посвідки на проживання в Україні.


Скориставшись послугами нашої юридичної компанії, ви залишитеся задоволені зробленим вибором! Ми надаємо якісні послуги з міграційних питань від кращих адвокатів і юристів. Наші телефони: +38 (044) 223-26-99, +38 (097) 020-02-89. Телефонуйте вже зараз!

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено