Відкрити меню

Що робити, якщо перевищено термін перебування в Україні?


Згідно із статистичними даними, які публікуються Державною прикордонною службою України, в останні роки спостерігається тенденція збільшення кількості іноземних громадян, які приїжджають в нашу країну на тимчасове перебування з метою туризму, роботи або одержання освіти. Необхідно відзначити, що чинне законодавство передбачає певні терміни для безвізових і візових іноземців за кількістю днів перебування на території нашої країни. Звичайно, виникають і такі ситуації, коли термін перебування в Україні порушується. Після завершення офіційного терміну перебування на території нашої держави, іноземець перебуває в країні незаконно. Виникає закономірне питання, що робити, якщо перевищено термін перебування в Україні?

Відразу ж хочеться сказати про те, що кожен випадок є індивідуальним і вимагає професійного підходу у вирішенні ситуації. У якихось випадках термін перебування іноземця може бути продовжено. Відбуваються ж і ті ситуації, коли іноземцю потрібно надати ефективну юридичну підтримку з міграційних питань, тому що в противному випадку – можлива депортація з нашої країни.

Загальні вимоги

Термін перебування в Україні перевищено, що робити?

Перш ніж говорити про вирішення ситуації, коли був прострочений термін перебування в Україні, необхідно розібратися в чинному законодавстві нашої держави. Отже, у відповідності із законом, перетин державного кордону може відбуватися як без візи, так і з візою.

Необхідно відзначити, що в разі безвізового візиту до нашої держави, загальний термін перебування іноземця в Україні протягом півроку не повинен перевищувати дев’яносто днів. Говорячи про наявність візи, то в даному випадку час її дії визначається тим, що зазначено в самому документі. Крім цього, при перетині кордону прикордонником може бути встановлений візовий коридор, який передбачає певні обмеження за часом для виїзду з країни і перебування в ній.

Допускати прострочення по часу перебування вкрай не рекомендується, так як в кращому випадку буде виписаний штраф за порушення термінів, а в гіршому – депортація з подальшою забороною на відвідування нашої держави. Необхідно відзначити, що в разі якщо з якихось причин термін перебування був порушений, то важливо відразу ж звернутися за допомогою до послуг професійних юристів, які розглянуть наявну ситуацію і збудують подальший алгоритм дій для вирішення цієї проблеми.

Особливо важливо звернутися за допомогою до юристів тим іноземним громадянам, які приїхали в нашу країну і не знають мови. Таким чином, фахівець зможе в повній мірі представляти інтереси іноземного громадянина в різних інстанціях і відомствах.

Законні підстави для продовження перебування в країні

Перевищення терміну перебування в Україні

Безумовно, ситуації, коли людина не має можливості покинути територію держави у встановлені терміни – трапляються. Саме з цієї причини, в чинне законодавство України були внесені випадки, які передбачають можливість продовжити терміни перебування іноземних громадян на території нашої держави.

Зокрема, причина повинна бути поважною. До переліку таких причин відносять хворобу людини або його близького, вагітність, знаходження в процесі оформлення спадщини, журналістська діяльність, поломка автомобіля на якому іноземець перетнув кордон.

Насправді, як показує практичний досвід, підстав для офіційного перебування в Україні понад термін, установлений законодавством набагато більше. Якщо громадянин може документально підтвердити те, що причина порушення закону є поважною, то з великою часткою ймовірності міграційною службою буде винесено позитивний вердикт.

Куди звертатися за допомогою?

На сьогоднішній день, послуга надання юридичної допомоги для іноземних громадян, які порушили термін перебування в нашій  державі є як ніколи актуальною. Користуючись ситуацією, в останні роки з’явилося досить велика кількість фірм надають такі послуги. При цьому не завжди можна говорити про якість виконання роботи.

Саме тому, важливо звертатися в перевірені юридичні компанії, фахівці яких мають великий досвід роботи і прекрасно знають, що робити в подібній ситуації. Однією з таких юридичних фірм є «Jus-Aureum». Варто сказати, що ми працюємо на українському ринку вже не перший рік і чудово ознайомлені з нюансами оформлення відповідних документів для продовження терміну перебування в країні. Великий практичний досвід наших юристів дозволяє з повною впевненістю говорити про те, що ми здатні вирішити навіть найскладнішу ситуацію, яка виникла.

Спочатку, клієнту необхідно звернутися до нас і розповісти про конкретно взятий випадок. Для цього йому потрібно або зателефонувати в наш офіс по телефону, розміщеному в контактній інформації на сайті, або залишити заявку на сайті, після обробки якої, наш співробітник зв’яжеться з вами. Вивчивши конкретно взяту проблему в індивідуальному порядку, наш фахівець скаже який пакет документів йому потрібно надати для того, щоб вирішити наявну проблему. У всіх наступних інстанціях, наш співробітник буде представляти інтереси клієнта. Як показує практика, навіть найскладніші ситуації можуть бути вирішені за короткий період часу (не більше одного тижня).

Переваги

Відзначимо, що однією з переваг звернення до нас  є те, що ми прекрасно розуміємо всю бюрократичну складову у вирішенні багатьох питань, яка збереглася в нашій країні ще з часів СРСР. Розуміючи, хто саме відповідає за яке питання, ми можемо досить швидко вибудувати алгоритм дій і вже в найкоротші терміни надати нашому клієнтові результат проведеної роботи. Можна бути впевненим, що ви залишитесь  повністю задоволені. Серед переваг звернення до послуг нашої юридичної фірми також можна віднести:

  1. Повна юридична підтримка.
  2. Великий штат професійних фахівців в області юриспруденції.
  3. Доступна цінова політика.
  4. Відсутність передоплати.
  5. Можливість отримання безкоштовної консультації в телефонному режимі.

Що робити, якщо перевищено термін перебування в Україні

Висновок

Таке юридичне питання як продовження терміну перебування іноземців в Україні є досить складним і вимагає професійного підходу. Саме тому, вкрай важливо звертатися за допомогою до професіоналів своєї справи, які мають великий досвід роботи.

До слова, на просторах мережі Інтернет можливо легко знайти безліч позитивних відгуків про нашу юридичну компанію «Jus-Aureum». Таким чином, це буде зайвим підтвердженням того, що нам можна і потрібно довіряти. Варто зазначити, що кожну ситуацію ми розглядаємо в індивідуальному порядку. Так, це дозволяє практично повністю виключити ймовірність відсутності варіантів для вирішення ситуації, що склалася.

Зв’яжіться з одним з представників нашої компанії прямо зараз і вам, буде надана безкоштовна консультація з питання, пов’язаного з вирішенням юридичних питань.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено