Відкрити меню

Юридичні послуги з міграційних питань

юридичні послуги з міграційних питаньНе дивлячись на те, що економічна і політична ситуація в Україні є далеко не найсприятливішою, в останні кілька років, все ж помічається тенденція міграції в нашу державу. Якщо ж іноземець є представником далеких держав, то частіше за все, приїхавши в міграційну службу, він не розуміє алгоритм дій для вирішення тих чи інших питань. В результаті, процес легалізації перебування в Україні серйозно затягується. У такій ситуації, важливо знайти якісні юридичні послуги з міграційних питань. Надаються такі послуги професіоналами своєї справи, які можуть вирішити навіть найскладнішу ситуацію за мінімальну кількість часу.

Куди звертатися?

У зв’язку з тим, що кількість людей, які приїжджають в нашу країну на тривалий період часу або на постійне місце проживання збільшується, а кількість фірм надають послуги передбачають вирішення міграційних питань також зростає. Однак, часто користуючись наявною ситуацією, подібні компанії можуть надавати послуги на низькому рівні. У кращому випадку, результат проведеної роботи дійсно буде досягнутий. У найгіршій же ситуації, людина не отримає в повному обсязі послуг з міграції.

Таким чином, якщо виникла необхідність в отриманні подібних послуг, рекомендується звертатися за допомогою до професіоналів своєї справи, які мають великий досвід роботи. Відзначимо, що саме такі фахівці працюють в нашій юридичній фірмі, що надає міграційні послуги в м. Києві. За рахунок тривалого часу роботи в даній сфері, існує можливість говорити про те, що ми є одними з кращих в цій галузі. Нам можна і потрібно довіряти.

Величезна кількість клієнтів, які за весь час нашої роботи зверталися до послуг юридичної фірми, залишалися задоволені результатом проведеної роботи. Крім того, в подальшому вони звертаються до нас знову.

Які послуги надаються?

якісні послуги з міграційних питань

На сьогоднішній день юридична компанія «Jus-Aureum» надає свої послуги з різних питань, пов’язаних з міграцією. Зокрема, нашими фахівцями можуть бути надані послуги, які є простими, наприклад, здійснення реєстрації іноземних громадян, так і більш складні, потребують індивідуального підходу. Необхідно відзначити, що до таких послуг можна віднести: якісні послуги з міграційних питань

  1. Оформлення тимчасової або постійної посвідки на проживання.
  2. Отримання громадянства України.
  3. Юридичний супровід іноземних громадян з будь-яких інших питань.

Надання перекладача

Ми прекрасно розуміємо, що багато іноземних громадяни звертаються до нас вперше. Незнання мови, часто призводить до повного нерозуміння наявної ситуації. Для того щоб вирішити проблему, нами може бути надано перекладача, який буде супроводжувати нашого клієнта протягом усього періоду оформлення документів.

Це зручно як нам, так і безпосередньо іноземному громадянину, так як комунікація стає налагодженою і весь процес вирішення міграційних питань здійснюється значно швидше. Відзначимо, що нами можуть бути надані послуги перекладачів з різних мов.

Як скористатися нашими послугами?

Скористатися послугами нашої юридичної компанії досить просто. Для цього необхідно зв’язатися з нами одним із зручних способів. Зокрема, іноземний громадянин може приїхати до нас в офіс і отримати консультацію. Також він може зателефонувати нам по телефону, розміщеному на сайті.

Для зручності клієнта, існує можливість залишити свій номер телефону на сайті і після обробки заявки, представник нашої юридичної компанії зв’яжеться з клієнтом. Відзначимо, що отримати юридичну консультацію можна абсолютно безкоштовно. На відміну від інших компаній, що надають міграційні послуги, ми беремо оплату тільки за фактом виконання проведеної роботи. Вартість наших послуг цілком прийнятна.

Приїхавши в Україну на тривалий термін або постійне місце проживання, іноземний громадянин стикається з низкою міграційних складнощів. Безумовно, в даному випадку важливо забезпечити ефективну допомогу у вирішенні наявних питань.

У такому випадку важливо звертатися до професіоналів, якими є співробітники нашої юридичної компанії. Зв’яжіться з представником нашої юридичної компанії «Jus-Aureum» прямо зараз і ви зможете отримати грамотну, а також ефективну допомогу в питаннях пов’язаних з міграцією іноземних громадян в Україну. Наші телефони: +38 (044) 223-26-99, +38 (097) 020-02-89.


Додаткові послуги з міграційних питань

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено