Відкрити меню

Продовження терміну перебування в Україні

Продовження терміну перебування в Україні (послуги)За останні кілька років, незважаючи на певні економічні та політичні проблеми, які відбуваються в Україні, кількість людей,які приїжджають сюди на тривалий час або навіть на ПМЖ, збільшилася. Необхідно відзначити, що наша країна є привабливою для життя. Тут не складно знайти роботу або ж закінчити навчання у ВНЗ. При цьому людина, яка приїхала в Україну стикається з низкою запитань, що до легального статусу проживання в країні. Необхідно сказати про те, що зокрема потрібно виконати продовження терміну перебування в Україні.

Дана юридична процедура не є сильно складною. При цьому проблеми виникають в тих ситуаціях, коли іноземний громадянин не знає юридичних аспектів володіння даним питанням, а також не може говорити на національній мові.

Перш за все, спробуємо розібратися в самому понятті. Під продовженням термінів перебування в країні розуміють законний спосіб для іноземного громадянина залишатися на території держави після завершення терміну дії візи або ж після закінчення тримісячного періоду. У разі успішного виконання процедури, в закордонному паспорті буде проставлена відповідна відмітка про те, що людина законно перебуває на території країни.

Як вибрати компанію, яка надає подібні послуги?

У тому випадку якщо виникла ситуація, коли потрібно продовжити термін перебування в Україні, вкрай важливо звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців, які працюють у відповідній галузі правової діяльності. До слова, знайти юридичну компанію, в якій надаються подібні послуги, на сьогоднішній день не складає труднощів. Справа вся в тому, що продовження терміну перебування це досить актуальна послуга. За рахунок своєї простоти, її надають як невеликі фірми, так і великі юридичні компанії.

При цьому, необхідно розуміти, що на ринку також активно працюють і шахрайські організації, які в кращому випадку просто виманюють гроші з іноземних громадян і не надають потрібного результату роботи. У гіршому ж випадку може статися так, що іноземець буде депортований з країни.

Отже, якщо виникла необхідність в тому, щоб продовжити термін свого офіційного перебування на території нашої країни, то вкрай важливо звертатися за допомогою в ті компанії, які працюють на ринку тривалий час, мають позитивну репутацію та зарекомендували себе як професіонали своєї справи. До слова, за рахунок можливостей мережі Інтернет, сьогодні досить легко знайти подібну компанію. Відразу ж можна буде дізнатися і відгуки про її роботу.

Чинне законодавство

Спочатку, спробуємо розібратися в тому, які підстави для продовження терміну перебування іноземця в країні. Адже потрібно розуміти, що одного бажання в даному випадку мало. Отже, продовження терміну перебування в державі можливе по ряду основних причин. Зокрема, під ними розуміють проходження медичного обстеження або лікування, вагітність і наступні пологи, догляд за одним із родичів.

Крім того, законодавство України передбачає, що однією з причин продовження терміну перебування в країні може стати оформлення документів для вступу в спадщину. Нерідкі випадки, що виконання даної процедури потрібно тоді, коли людина планує назавжди приїхати в країну для подальшого життя та отримати при цьому громадянство.

Так як процес оформлення громадянства не найшвидший, виникає необхідність продовження свого офіційного перебування до тих пір, поки документи знаходяться на розгляді.

Відсутність порушень

Продовження терміну перебування - Послуги юристівНерідкі випадки, коли людина має всі підстави для того щоб продовжити термін перебування в країні. При цьому, подавши Продовження терміну перебування – Послуги юристів документи, він отримує відмову. В даному випадку це може пояснюватися рядом певних причин. Зокрема, термін на проживання в країні може бути не продовжений, якщо за час перебування в державі, іноземним громадянином було серйозно порушено чинне законодавство, яке супроводжувалося подальшим накладенням адміністративного стягнення або тим більше кримінальною відповідальністю.

При цьому в даному випадку потрібно сказати про один нюанс. На практиці, навіть подібні ситуації мають позитивний результат. В даному випадку вкрай важливо звернутися за допомогою до кваліфікованого юриста, який працює в компанії, що спеціалізується на подібних питаннях.

У даній ситуації, проаналізувавши конкретно взятий випадок, юристом буде збудований вірний алгоритм дій, який дозволить досягти поставленої задачі.

Куди звертатися?

Необхідно відзначити, що всі питання даного типу вирішують в Міграційній службі. того, яким чином виконати роботу. У відповідність з чинним законодавчому, подавати заяву та необхідний пакет документів на продовження терміну перебування в країні потрібно не раніше, ніж за десять днів і не пізніше ніж за три дні до завершення періоду перебування в країні. При цьому часом людина не має можливості самостійно пройти всі ці бюрократичні процедури. Великі черги в Міграційній службі також сприяють тому, що самостійно виконати оформлення документів за цей короткий період часу неможливо.

Послуги нашої юридичної компанії

Як уже зазначалося, на сьогоднішній день на ринку працює досить велика кількість компаній, якими надаються послуги даного виду. При цьому якість надання послуг далеко не завжди є хорошою. Тому важливо звертатися до перевірених фахівців, які мають великий практичний досвід і розуміють, як вирішити конкретно взяту ситуацію. Однією з таких є наша юридична компанія «Jus-Aureum», що працює на ринку тривалий період часу.

Наша юридична компанія «Jus Aureum» – допоможе легалізувати перебування іноземних громадян в Україні. На сьогоднішній день ми маємо величезний досвід роботи. У більшості випадків, людина яка звернулася до нас за допомогою отримує позитивну відповідь Міграційної служби, може перебувати в країні понад термін дії візи або законного перебування.

Безумовно, ми прекрасно розуміємо про те, що на сьогоднішній день в Україні працює багато аналогічних юридичних компаній. При цьому далеко не кожна з них здатна надавати послуги дійсно дуже швидко та якісно. Безліч позитивних відгуків про нашу діяльність, зайвий раз доводять  про те, що нам можна і потрібно довіряти.

Цікавою особливістю нашої роботи, яку можна віднести до переваг також є і те, що крім висококваліфікованих фахівців в сфері міграційного права, в штаті нашої компанії також працюють і перекладачі з різних мов.

Принцип нашої роботи під час надання послуги з продовження терміну перебування  іноземного громадянина в Україні представлений в нижче розміщеній таблиці. Також тут описаний порядок оформлення документів для продовження строку перебування іноземних громадян в країні.

Види і терміни виконуваних робіт

Підготовча робота
  1. Ознайомлення з ситуацією іноземного громадянина.
  2. Переклад документів на українську мову.
  3. Підготовка пакету документів для подачі в міграційну службу.
Один робочий день
Подача пакету документів в міграційну службу
  1. Узгодження поданих документів.
  2. Подача документів.
Протягом трьох робочих днів
Отримання іноземцем паспорту із штампом про продовження терміну перебування в Україні
  1. Видача іноземному громадянину паспорту із проставленим відміткою про продовження терміну перебування в Україні.
У встановлені законодавством терміни

Таким чином, вже найближчим часом після звернення до нашої юридичної компанії, ви зможете отримати дозвіл на те, щоб знаходиться на території України понад періоду дії національної візи або офіційного безвізового проживання.

Переваги роботи з нами – очевидні

Багато юридичних компаній, які також допомагають оформити продовження перебування в Україні, як правило, володіючи інформацією про дану процедуру виступають в якості провідників між іноземним громадянином та Міграційної службою.

Наші юристи та адвокати детально аналізують конкретно взяту ситуацію в індивідуальному порядку. Як наслідок, ймовірність отримання відмови зводиться до мінімуму. На своїй практиці ми зустрічали тільки поодинокі випадки, коли термін перебування в країні не було продовжено. У тих ситуаціях, допомога наших юристів була безсилою, так як іноземці дійсно досить серйозно порушували діюче законодавство України.

Висновок і рекомендації

Маючи чималий практичний досвід, ми можемо стверджувати, що продовження термінів перебування в країні – це відносно проста процедура, яку можна здійснити за мінімальний період часу. Звертайтеся в нашу компанію прямо зараз і ви зможете уникнути складнощів. За весь час нашої роботи ми змогли допомогти тисячам іноземних громадян, які завдяки нам, в подальшому змогли поступити до ВНЗ, влаштуватися на роботу і стати повноцінним членами українського суспільства.


Ми розуміємо, що процес продовження терміну перебування в країні це відповідальна процедура, яка може супроводжуватися низкою запитань з боку іноземного громадянина.

У даній ситуації, необхідно зателефонувати нам по телефону, розміщеному на сайті +38 (044) 223-26-99, +38 (097) 020-02-89 або залишити заявку зворотного зв’язку, після обробки якої, менеджер нашої юридичної компанії вам передзвонить і надасть максимально розгорнуту інформацію, а також дасть відповіді на всі запитання.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено