Відкрити меню

Зміна юридичної адреси

Зміна юридичної адресиЮридична адреса – це місце, за яким юридично закріплена компанія. Це може бути орендований офіс, власність одного із засновників або інша нерухомість. Деякі фірми купують адресу, хоча фактично по ній не розташовуються. Її наявність обов’язкова, якщо організація хоче пройти реєстрацію в державній інстанції. В ході роботи компанії адреса може змінитися, і про це необхідно відразу ж повідомити відповідні контролюючі органи. Державна органи повинні знати про те, що місце знаходження фірми змінилося. Доведеться пройти стандартну процедуру і подати необхідні документи. Зміна юридичної адреси пройде без складнощів, якщо відповідальна особа знатиме порядок дій. Важливо не допустити причин для відмови, які можуть перешкодити пройти процедуру.

Причини для зміни адреси

У багатьох компаній виникає подібна необхідність з різних причин, і рекомендується докладніше в цьому розібратися. Наприклад, один із засновників здійснив переїзд на нову адресу. При цьому саме за його місцем проживання реєструвалася компанія. Доведеться вносити правки в статутні документи, інакше потім виникнуть проблеми.

У деяких випадках податкова служба встановлює той факт, що юридична та фактична адреса не збігаються. Служби доведуть, що компанія не знаходиться за вказаним місцем реєстрації. Це призведе до того, що доведеться вказувати справжні дані. В іншому випадку з’являться проблеми з законом.

Якщо продовження договору оренди неможливо, доведеться теж міняти адресу. Припустимо, орендований офіс більше не можливо знімати. Компанії доведеться перебратися в інше місце, важливо відразу вказати нову адресу, щоб потім не зіткнутися з труднощами.

Іноді виникає необхідність в зміні місця розташування компанії. Припустимо, знадобиться приміщення побільше, або фірма захоче перебувати в іншому районі. З цього випливає, що в будь-якому випадку доведеться документально зафіксувати зміну адреси. Якщо цього не зробити, в майбутньому виникнуть серйозні проблеми.

Перший крок – проведення зборів

Зміна юридичної адресиЩоб зміна юридичної адреси пройшла на законних підставах, потрібно обов’язково організувати збори учасників. На яких буде прийнято однозначне рішення з приводу переїзду компанії. Потрібно скласти протокол за встановленим зразком, де доведеться вказати нову адресу. Крім цього, потрібно уточнити, хто саме буде займатися реєстрацією всіх змін, що відбулися.

Наша юридична компанія «Jus-Aureum» готова допомогти клієнту скласти протокол зборів. Саме в цьому документі люди найчастіше припускаються помилок, через які потім не вдається змінити адресу. Саме тому потрібно заздалегідь подбати про те, щоб не виникло ніяких неточностей. Наші фахівці знають, як повинен виглядати готовий протокол, який прийме реєстраційна служба.

Другий крок – подача документів

Буде потрібно звернутися до державного реєстратора, щоб змінити фактичну адресу. Потрібно підготувати необхідний список офіційних паперів, без яких не вдасться пройти процес. З’явитися в інстанцію може як сам керівник компанії, так і його представник. У другому випадку обов’язково повинна бути довіреність на виконання конкретних дій.

Якщо будуть підготовлені всі необхідні папери, їх прийме державний реєстратор. Співробітник інстанції ретельно перевірить документацію, переконається у відсутності помилок. Якщо неточності будуть знайдені, тоді надійде відмова в зміні адреси. Отже, потрібно ретельно перевіряти документи, якщо не хочеться потім зіткнутися зі складнощами.

Список обов’язкових документів

Необхідно окремо розглянути, які документи потрібні при зверненні до реєструючого органу. Доведеться підготувати повний перелік офіційних паперів. Якщо хоча б однієї з них не буде, тоді не вдасться пройти процедуру. Саме тому рекомендується ретельно вивчити список, а також звернутися до нас і проконсультуватися з цього приводу.

Перелік:

 • Заява про проведення державної реєстрації змін в ЄДРПОУ. Буде потрібно скористатися зразком для того, щоб все правильно заповнити. Необхідно вказати, яку саме інформацію потрібно поміняти.
 • Протокол загальних зборів засновників організації. На даній зустрічі повинно бути прийнято рішення про те, що потрібно змінити адресу фірми. Все це повинно бути зареєстровано документально.
 • Довіреність на проведення реєстрації. Вона потрібна тільки в тому випадку, якщо процедуру буде проходити не сам керівник, а його довірена особа.
 • Платіжний документ. Потрібна квитанція, яка доводить оплату мита. Необхідно ще до звернення в інстанції заплатити кошти. У цьому випадку не буде відмовлено в прийнятті документів. Якщо квитанції не буде, тоді співробітник служби навіть не стане розглядати заявку.

Документи будуть розглянуті протягом 3 робочих днів з моменту подачі. Терміни не можуть бути порушені, тому державний співробітник вкладеться у відведений термін.

Третій крок – звернення до податкової

зміна юридичної адреси: процедура та послуги

Недостатньо внести зміни в реєстрі юридичних осіб. Буде потрібно після проходження процедури обов’язково звернутися в податкову службу і повідомити про те, що адреса змінилася. На це дається рівно 10 днів, і відлік починається з того моменту, коли помінялися відомості в реєстрі юридичних осіб про платника податків.

Варто зазначити, що на цьому може не закінчитися процедура. Якщо компанія акредитована на митниці, тоді процес трохи ускладниться. Якщо говорити конкретніше, то доведеться пройти переакредитацію. Необхідно отримати взяти нові дані з ЄДРПОУ, а потім повідомити до митної установи про те, що змінилася адреса. Потрібно буде в обов’язковому порядку зробити нову печатку.

Зазвичай зміна юридичної адреси проходить гладко, але потрібно розуміти, що труднощі все-таки можливі. Нерідко люди самі винні в тому, що їм не вдається пройти процедуру. Припустимо, вони не принесли усі обов’язкові документи, або допустили помилки в офіційних паперах.

Наша юридична компанія готова допомогти пройти процедуру в максимально стислі терміни. Юристи відповідально підходять до справи і завжди враховують побажання клієнтів. Фахівці візьмуть всі турботи на себе, а також зможуть гарантувати той факт, що людині не буде відмовлено в зміні адреси фірми. Ми працюємо чесно, тому нам довіряють багато людей. Звертайтеся в нашу компанію і отримуйте консультацію від спеціаліста.

Що входить в послугу по зміні адреси організації?

Не всі керівники фірм бажають самостійно звертатися в державні органи. Вони довіряють справу юристам, тому що розуміють, що процес пройде швидко і без проблем. У цьому час можна займатися своїми справами і не переживати про те, що відповість співробітник державної інстанції. Юрист знає всі тонкощі процесу, тому з легкістю пройде процедуру.

Що саме входить в послугу:

 • Консультація з приводу майбутнього процесу. Спеціаліст одразу розповість, як буде проходити зміна адреси, що для цього буде потрібно. Він відповість, які вимоги пред’являються до офіційних паперів. Юрист розповість про особливості для ТОВ і приватних підприємців.
 • Підготовка повного переліку документації. Ми візьмемо на себе збір списку офіційних паперів. У нього буде включений статут компанії, протокол, заява, доручення і т.д. Список змінюється окремо для кожної ситуації. Юрист знає про це і завжди готує повний перелік необхідних документів.
 • Подача заяви в державну інстанцію. Наші фахівці позбавлять клієнта від необхідності витрачати свій час. Вони самостійно впораються з завданням, тому можна буде уникнути проблем.
 • Подача документів до податкової та інших служб. Юристи завжди доводять справу до кінця. Вони подбають про все, що пов’язано зі зміною адреси. Фірмі залишиться тільки отримати на руки готові документи.

Зміна юридичної адреси більше не буде проблемою. Якщо до цього компанія отримала відмову, їй точно варто звернутися до нас. Ми доб’ємося результату, бо знаємо всі тонкощі процедури.

Переваги нашої компанії

Зараз організації часто звертаються за професійною допомогою. Вони не хочуть самостійно вирішувати проблеми, тому як змушені займатися більш важливими справами. Ми гарантуємо, що відповідально підійдемо до справи і проведемо зміну адреси.

Наші переваги:

 • Великий досвід роботи. Ми успішно завершили велику кількість справ і знаємо, як уникнути складнощів.
 • Команда професіоналів. У нас працюють тільки найкращі юристи, які мають високу кваліфікацію.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми знаходимо найбільш вдалі рішення для кожної ситуації.
 • Доступні ціни. Ми не завищуємо вартість послуг.

Телефонуйте нам і замовляйте послугу по зміні юридичної адреси. Наші фахівці охоче візьмуться за справу і швидко представлять результат.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено