Відкрити меню

Сертифікат ТПП про форс-мажор

Оформлення сертифіката ТПП про форс-мажорСертифікат торгово-промислової палати України – це офіційний папір, що підтверджує наявність форс-мажору. Форс-мажор стає беззаперечною підставою для звільнення бізнесу від відповідальності за невиконання конкретних зобов’язань. На даний момент багато організацій прагнуть оформити сертифікат ТПП про форс-мажор.

Компанії не можуть виконувати свої обов’язки через виниклу ситуацію в країні. Якщо підприємець не здатний працювати в повній мірі, тоді йому слід подбати про отримання документа. Наша юридична компанія «Jus-Aureum» допоможе оформити сертифікат в максимально стислі терміни.

Що таке форс-мажор?

Для початку підприємцям потрібно дізнатися, що податковий борг платника, що з’явився через форс-мажор, списується як безнадійний. Особа, яка була змушена порушити зобов’язання перед контрагентом, звільняється від відповідальності за даний вчинок. При цьому необхідно довести, що ситуація виникла через форс-мажор. Для цієї мети і потрібен сертифікат.

Форс-мажором вважаються ті обставини, які відносяться до числа невідворотних або надзвичайних. При цьому вони роблять виконання зобов’язань, прописаних в конкретному договорі, неможливим.

До форс-мажору можна віднести наступні обставини:

 • Висока ймовірність війни.
 • Озброєний конфлікт або його загроза.
 • Ізоляція об’єкта, припинення зовнішніх зв’язків.
 • Накладення арешту з боку держави.
 • Загальна військова мобілізація в країні.
 • Акти тероризму, операції АТО.
 • Незаконне захоплення або пограбування.
 • Диверсія.
 • Революція.
 • Масове повстання.
 • Громадські заворушення.
 • Поява комендантської години.
 • Аварія.
 • Пожежа.
 • Незаконні дії з боку інших людей.
 • Обмеження або заборона ввезення і вивезення товарів.
 • Стихійні лиха.

У разі цих або інших обставин компанія може замовити сертифікат. Він допоможе виправдати невиконання конкретних зобов’язань і уникнути відповідальності.

Навіщо потрібен сертифікат?

Сертифікат ТПП про форс-мажор в КиєвіСертифікат ТПП про настання обставин непереборної сили може знадобитися компаніям в різних ситуаціях. На даний момент в Україні багато фірм оформляють офіційний папір через поширення covid-19. У зв’язку з даною загрозою були прийняті карантинні заходи. Влада обмежила виїзд і в’їзд в державу, що створило серйозні проблеми для деяких підприємців. Також через карантин з’явилися обмеження в постачаннях та інші труднощі.

На даний момент довідка потрібна тим фірмам, які не можуть виконувати свої зобов’язання в зв’язку з форс-мажором. Сертифікат діє безстроково на території країни, а отримати його можна в рамках виконання одного договору. Якщо компанія зіткнулася з неналежним виконанням зобов’язань через форс-мажор, тоді їй теж потрібно даний документ. При наявності сертифікату бізнесу не доведеться переживати через несвоєчасне невиконання зобов’язань перед бюджетом і контрагентами.

Порядок отримання

У деяких підприємців немає можливості самостійно подати заяву на отримання сертифікату. У такому випадку він може замовити наші послуги. В нашій юридичній компанії працюють досвідчені фахівці, які допоможуть зібрати необхідний пакет  документів і правильно їх підготують. Експерти візьмуть на себе всі турботи про оформлення сертифіката. Вони також допоможуть скористатися документом для конкретних цілей.

Бізнесмени повинні розуміти, що в деяких випадках їм можуть відмовити в проведенні процедури. У відмови завжди є законні підстави, про які повідомить державна інстанція. Наприклад, співробітник ТПП може визнати конкретний випадок без підставним. Отже, він вважатиме, що компанія не виконала свої зобов’язання без поважної причини.

Замовити сертифікат ТПП про форс-мажорВідмова може надійти в тій ситуації, коли поданий не повний перелік офіційних паперів. При відсутності хоча б одного документа можуть відмовити у видачі сертифікату. Отже, потрібно відразу зібрати повний список паперів, необхідних для подачі заяви в державну інстанцію.

Ще одна причина для негативної відповіді – відсутність квитанції про оплату державного мита. Необхідно відразу зробити оплату і зберегти квитанцію. У такій ситуації вдасться уникнути зайвих труднощів і заощадити час.

Дізнатися відповідь співробітника ТПП можна через 14 днів з дати звертання. У разі відмови людині прийде відповідний лист. Після цього потрібно буде вирішувати, як діяти далі. Багато чого буде залежати від того, з якої причини людині відмовили. Найпростіше усунути проблему, якщо причиною стане відсутність необхідних документів або квитанції по оплаті мита. Чи вдасться в максимально стислі терміни подати нову заяву та отримати позитивну відповідь.

Наші фахівці допоможуть в оформленні сертифіката і простежать за тим, щоб не виникали складності. Клієнт зможе в стислі терміни отримати бажаний документ і використовувати його для своїх цілей. Якщо людина вирішить особисто звертатися в державну інстанцію, тоді йому рекомендується ознайомитися з особливостями подачі заяви.

Перелік документів

Перед подачею заяви в торгово-промислову палату України, знадобиться зібрати повний перелік документів. Офіційні папери обов’язково будуть потрібні людям, охочим отримати сертифікат про форс-мажорні обставини. Необхідно перевірити наявність всіх документів, так як навіть при відсутності одного з них заявник зіткнеться з відмовою.

Документи:

 • Заява, де прописані всі відомості про організацію. Там же необхідно написати про обставини, які завадили виконати зобов’язання. Наш фахівець допоможе заповнити заяву так, щоб клієнт не отримав відмову.
 • Копія договору або угоди, щодо якого не були виконані зобов’язання.
 • Довідка, що підтверджує той факт, що інша сторона отримала повідомлення про настання форс-мажору.
 • Документи, що доводять обставини, на які посилається заявник. Ці папери подаються в разі необхідності.

Список офіційних паперів може бути розширений в разі потреби. Він визначається в залежності від конкретної ситуації, і це необхідно враховувати. Ми готові допомогти зібрати повний перелік документів, необхідних для подачі заяви.

Переваги звернення в юридичну компанію

Деякі компанії прагнуть самостійно отримати сертифікат. Вони впевнені в своїх силах і знають, що впораються з завданням. Якщо людина не хоче витрачати на це час, тоді він може звернутися в нашу фірму «Jus-Aureum».

Досвідчені фахівці допоможуть підготувати всі папери для подачі в державний орган, а також складуть заяву. Взяти сертифікат можуть як фізичні, так і юридичні особи. Даний документ допоможе уникнути відповідальності за невиконані зобов’язання, якщо на це буде поважна причина.

Наша юридична компанія гарантує відмінний результат. Людина може не сумніватися в тому, що він зможе добитися бажаного результату. Якщо ми взялися за справу, значить, клієнт отримає сертифікат ТПП про форс-мажор.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено