Відкрити меню

Реєстрація ТОВ в Києві

Реєстрація ТОВ в КиєвіРозпочинаючи свою підприємницьку діяльність в Україні, люди зіштовхуються з необхідністю вибрати форму ведення бізнесу. Зокрема, досить часто вибір падає на Товариство з обмеженою відповідальністю. Необхідно відзначити, що здійснювати відкриття ТОВ актуально при веденні великого бізнесу. При цьому, процес реєстрації цієї організаційно – правової форми є відносно складним і якщо людина ніколи не мала досвіду в реєстрації юридичної особи, то частіше за все, у неї виникатимуть запитання. Для того щоб спростити виконання цієї процедури, може бути замовлена послуга реєстрація ТОВ в Києві «під ключ».

Дана послуга надається великою кількістю спеціалізованих юридичних компаній і націлена на те, щоб власники бізнесу могли розпочати свою роботу якомога швидше. Спробуємо розібратися в цьому питанні більш детальніше та дізнаємося, які особливості має дана послуга, а також де доцільніше її замовляти в м. Києві.

Загальна інформація про ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю – це поширена правова форма для ведення економічної діяльності. Вибір на користь неї визначено низкою причин. Перш за все, учасники товариства ризикують виключно своєю часткою в статутному капіталі, а не особистими активами. До того ж, мінімальний капітал не потрібно. Стати засновниками можуть як фізичні, так і юридичні особи.

Інформація про послугу реєстрації компанії

Послуга включає в себе процес підготовки необхідних для реєстрації документів та подальший юридичний супровід в певних органах державної власності. Звернувшись в одну з юридичних компаній, яка спеціалізується на даному питанні, клієнтом надається пакет документів, в подальшому передається законним представником державному реєстратору.

Він включає в себе:

  1. Протокол зборів засновників, що відображає рішення про створення, реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю.
  2. Статут компанії, який нотаріально посвідчується.
  3. Заява про намір відкрити ТОВ.
  4. Заява про вибір системи оподаткування.

Отримані відомості обробляються кваліфікованими юристами, які готують документи, необхідні для процесу реєстрації. Представляючи інтереси керівника у державного реєстратора, нотаріус також оформляє відповідні документи, які підтверджують це.

Чому реєстрацію ТОВ вигідно проводити сторонніми компаніями?

Реєстрація ТОВВсі люди, які вперше зіштовхуються з питанням реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю (Реєстрація ТОВ) визнають, що цей процес досить трудомісткий і включає в себе виконання одночасно декількох процедур різного типу. Саме з цієї причини доцільніше звертатися за сторонньою юридичною допомогою.

Кваліфікований юрист, який має досвід подібної роботи може за короткий проміжок часу вивчити особливості конкретно взятої ситуації та вибудувати алгоритм подальших дій таким чином, щоб реєстрація компанії пройшла без ексцесів і складнощів.

Таким чином, компанія, яка надає послугу реєстрації ТОВ повинна мати великий досвід у вирішенні даного питання. В її штаті повинні працювати професійні юристи, які мають юридичну освіту і регулярно вдосконалюють свою кваліфікацію.

Переваги послуги реєстрації «під ключ»

Однією з переваг звернення в юридичну компанію також є те, що співробітники можуть підготувати всі необхідні документи, призначені для подальшої реєстрації та подачі. Це є свого роду «страховкою» в тій ситуації, коли з якихось причин відбувається відмова в реєстрації. Проаналізувавши конкретно взятий випадок, фахівці будуть впевнені, що процес реєстрації компанії пройде без якихось складнощів.

Безумовною перевагою замовлення даної послуги в юристів також є  економія часу. Не секрет, що люди, які ніколи не займалися вирішенням цього питання самостійно, витрачатимуть багато часу на вивчення законів, а також наявних нюансів. У разі звернення до професіоналів така проблема не виникне. Юрист сам скаже які документи вам потрібно надати і розповість про подальший алгоритм ваших дій, що також дуже зручно.

Таким чином, якщо ви прийняли рішення пройти реєстрацію за допомогою до кваліфікованого спеціаліста в галузі юриспруденції, то це дозволить в значній мірі спростити процедуру реєстрації вашого бізнесу. З її допомогою ви зможете в значній мірі зберегти свої нерви та кошти. До того ж, сам процес реєстрації пройде дуже швидко, що дозволить розпочати робочу діяльність значно раніше.

Куди звертатися в Києві?

У столиці України – Києві, та інших містах держави, на сьогоднішній день працює величезна кількість юридичних компаній, основний напрямок діяльності яких пов’язаний з наданням кваліфікованої допомоги в питанні реєстрації бізнесу, відповідно до чинного законодавства. У зв’язку з тим, що реєстрація ТОВ Київ є досить актуальною послугою, в останні кілька років в країні стали з’являтися фірми-одноденки.

Сяк-так виконавши кілька замовлень від клієнтів, така компанія просто закривається. Дуже добре, якщо її співробітники дійсно виконають роботу якісно і в подальшому не надаватиме юридичну підтримку. Відбуваються і такі ситуації, коли фірма бере гроші з людини та зникає. В результаті, втрата грошових коштів, а результату проведеної роботи – немає.

Як уникнути дій шахраїв?

Уникнути шахрайських дій можна, якщо підходити до питання пошуку юридичної компанії відповідально, чиї фахівці виконають реєстрацію компанії вірно – максимально відповідально. Насправді, знайти компанію у м. Київ, ціна послуг якої відповідає середньому рівню не так вже й складно. З цією метою важливо вивчити всі особливості та нюанси даного питання.

Перш за все, звертайтеся в ті компанії, які здійснюють свою діяльність тривалий період часу та спеціалізуються виключно на одному напрямку роботи (в нашому випадку – надання послуг по реєстрації ТОВ). Також важливим буде ознайомиться з відгуками від клієнтів, які вже користувалися послугами компанії. У подібній ситуації, відгуки будуть виступати додатковою гарантією того, що вас не обдурять.

До слова, завдяки сучасним можливостям Інтернету, знайти таку юридичну фірму не дуже складно. Якщо компанія була замішана хоча б в якихось мінімальних шахрайських історіях, то це обов’язково «спливе» в мережі. Таким чином, до послуг такої фірми звертатися не варто.

Послуги юридичної компанії «Jus-Aureum»

Реєстрація ТОВ в Києві – недорогоОднією з багатьох юридичних фірм, що надають послуги з реєстрації компаній, котра зарекомендувала себе з позитивного боку та має хороші відгуки від клієнтів, є наша компанія «Jus-Aureum». Варто сказати, що ми працюємо на українському ринку вже не перший рік. Багаторічна робота компанії, дозволила нам стати одним з лідерів на юридичній ниві країни.

Нас знають як професіоналів своєї справи, які мають величезний досвід роботи та штат висококваліфікованих юристів, регулярно вдосконалюють свою кваліфікацію, відстежують зміни в законодавчій базі,і так далі. Таким чином, звернувшись до нас, можна бути впевненим, питання державної реєстрації вашої компанії з великою часткою ймовірності буде вирішене в позитивну для вас сторону.

Для того щоб зайвий раз довести свою компетентність, рекомендуємо ознайомиться з відгуками клієнтів, які вже зверталися до нас. У більшості випадків, після першого звернення до послуг юридичної фірми «Jus-Aureum» вони стають нашими постійними клієнтами та замовляють подальший юридичний супровід. Таким чином, крім надання допомоги в реєстрації, само по собі відпадає питання пошуку юриста, який би представляв інтереси компанії в різних держаних інстанціях.

Як скористатися нашими послугами?

Скористатися послугами нашої юридичної компанії досить просто. Перш за все, клієнту потрібно зателефонувати за номером телефону, вказаним в розділі контактної інформації на сайті або особисто відвідати наш київський офіс. Описавши ситуацію та зокрема, надавши дані про майбутні види діяльності, юристом буде збудований алгоритм подальших дій.

При необхідності, він надасть безкоштовну консультацію, відповівши на всі наявні питання клієнта. Також їм буде озвучений необхідний пакет документів, який потрібен для реєстрації ТОВ.

Ми робимо все можливе для того, щоб позбавити наших клієнтів від наявних проблем і складнощів, що виникають в процесі реєстрації бізнесу. Як показує практичний досвід, вже через кілька днів після запуску процесу оформлення ТОВ, клієнту буде надано позитивний результат від нашої роботи.

Якщо ви вирішили зареєструвати компанію або у вас виникли будь-які питання, то рекомендуємо зв’язатися з представником фірми «Jus-Aureum» прямо зараз. На протязі декількох хвилин вам буде надано грамотну, кваліфіковану відповідь.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено