Відкрити меню

Реєстрація ФОП в Києві

Реєстрація ФОП в КиєвіВ останні роки в Україні спостерігається тенденція збільшення зайняття підприємницькою діяльністю. Змінене законодавство, робить процес реєстрації та подальшого ведення малого бізнесу дуже комфортабельним. Саме з цієї причини люди і починають займатися підприємництвом, вважаючи за краще працювати на себе, а не на когось. Відкриваючи свій бізнес в столиці, гостро виникає необхідність його легалізації. В даному випадку важливо попередньо дізнатися, як відбувається реєстрація ФОП в Києві. Розберемося в наявних нюансах більш детальніше та дізнаємося, куди звертатися за допомогою.

Вирішивши здійснювати продаж товарів або надавати послуги населенню, необхідно пройти державну реєстрацію ФОП. З точки зору отримання особистої фінансової вигоди, даний вид підприємницької реєстрації більш вигідний. Перш за все, тут йдеться про податкову складову. Вигода полягає в тому, що бізнесмен не повинен здійснювати оплату податків на прибуток, що становить в нашій державі досить великий відсоток.

Процедура складання звітної документації в Україні, в тому випадку якщо було зареєстровано фізичну особу-підприємця э також більш легшою. Велика частина ФОП подає в податкові органи звітність раз на квартал. В окремих випадках це відбувається тільки раз на рік.

Що потрібно для реєстрації?

Для того щоб пройти державну реєстрацію необхідно подати до відповідних органів певний пакет документів, а також надати певну інформацію. В даному випадку, пакет документів виглядає наступним чином:

  1. Копія документу що встановлює особу.
  2. Копія ідентифікаційного коду.
  3. Довіреність на реєстрацію ФОП довіреною особою (у разі використання послуг юридичної компанії).

Окремо необхідно розповісти про надання уточнюючої інформації. Зокрема, в залежності від сфери майбутньої діяльності, фізична особа повинна надати інформацію про види своєї майбутньої діяльності. На підставі цих даних підбирається вид економічної діяльності, який заноситься в держаний реєстр. Крім того, надається інформація про обрану систему оподаткування і контактний номер телефону підприємця.

Період реєстрації

У тому випадку якщо всі документи були зібрані вірно, а інформація про людину є правдивою, процес реєстрації підприємницької діяльності відбувається протягом трьох – семи днів від моменту надання документів. Після завершення процедури підприємцю видається виписка з ЄДРПОУ, яка говорить про реєстрацію фізичної особи-підприємця. При необхідності також може бути оформлена печатка.

Зареєструвати підприємницьку діяльність в нашій країні можуть усі громадяни та іноземці. При цьому є винятки, які поширюються на людей, що займають державні посади, службовці в збройних силах та інших силових відомствах, а також здійснюють депутатську діяльність. Також можливість в реєстрації може бути відмовлена в тому випадку, якщо це було заборонено на підставі судових розглядів.

Складність процесу реєстрації

Реєстрація ФОП в Києві – недорогоВ цілому, дослідивши дане питання більш детальніше можна зрозуміти, що будь-яких серйозних складнощів в питанні реєстрації фізичної особи-підприємця не виникає. Однак, більшість людей, що зіткнулися з цим питанням, не мають жодного бажання проходити цю бюрократичну операцію самостійно та приймають рішення скористатися послугами юридичних компаній, що працюють на ринку тривалий період часу і зарекомендували себе з позитивного боку.

Якщо ви також вирішили зареєструвати підприємницьку діяльність за допомогою «третьої» сторони, то рекомендується скористатися послугами тієї компанії, яка працює на ринку тривалий період часу, а її фахівці прекрасно ознайомлені з усіма наявними в цьому питанні особливостями. Тільки в такому випадку можна бути впевненим у швидкості та якості наданих послуг.

Куди звертатися в місті Київ?

На сьогоднішній день в Києві працює величезна кількість юридичних фірм, які надають допомогу в питанні реєстрації ФОП для наших громадян. При цьому, далеко не всі з них надають послуги якісно. З цієї причини, якщо ви хочете, щоб проблем з питанням реєстрації підприємницької діяльності не виникло, рекомендуємо звертатися за допомогою в компанії, що працюють тривалий період часу і мають хороші відгуки від своїх клієнтів. Ознайомитися з відгуками про роботу конкретно взятої фірми не складає труднощів, ввівши відповідний запит в пошуковій системі.

Однією з тих компаній, якій надається послуга реєстрації ФОП в Києві, є «Jus-Aureum». Ми працюємо тривалий період часу. Ціна на наші послуги прийнятна, а швидкість виконуваної роботи досить швидка.

Особливості нашої діяльності

Ми робимо все можливе для того, щоб процес реєстрації підприємництва відбувався максимально комфортно для наших клієнтів. Зокрема, вирішивши скористатися послугами нашої юридичної компанії, існує можливість отримати абсолютно безкоштовну консультацію з усіх супутніх питань котрі можуть зацікавити клієнта.

В даному випадку будуть дані рекомендації з вибору виду оподаткування, виду економічної діяльності і так далі. Крім того, в даному питанні будуть надані рекомендації про те, які саме документи потрібно зібрати, щоб безперешкодно подати їх у відповідну організацію.

Від клієнта, який звернувся в нашу компанію, потрібно надати довіреність на подачу документів для реєстрації. Таким чином, далі, представник нашої компанії буде вирішувати всі питання, що залишилися з приводу реєстрації ФОП в Києві. При необхідності, ми також можемо взяти на себе відповідальність у питанні виготовлення печатки.

Таким чином, якщо людина не хоче самостійно проходити всі етапи даної процедури, то він може просто звернутися до нас і кваліфіковані співробітники проведуть комплекс робіт без будь-яких складнощів і в короткий період часу.

Переваги нашої компанії

Наша компанія надає юридичні послуги протягом багатьох років. Основний напрямок діяльності спрямований саме на надання допомоги в питанні реєстрації підприємницької діяльності, а також підприємств різної форми власності. В нашій команді працюють професіонали своєї справи, які мають величезний досвід роботи та відповідну освіту. Вони регулярно вдосконалюють свою кваліфікацію.

Таким чином, знають особливості чинного законодавства нашої держави, внесені поправки, нюанси вирішення тих чи інших питань, пов’язаних з процесом реєстрації ФОП. Множинні відгуки від наших клієнтів, з якими можна ознайомитись на сайті компанії підтверджують, що ми саме ті, хто зможе надати допомогу та вирішити наявні питання за короткий проміжок часу і без будь-яких серйозних проблем.

Отримання консультації у телефонному режимі

Реєстрація ФОП в КиєвіМи чудово розуміємо той факт, що майже всі люди, які зіткнулися з вирішенням цього питання, звертаються в нашу компанію вперше. Природно, вони мають безліч питань, пов’язаних з вартістю надання послуг, термінами виконання роботи, вибором виду економічної діяльності, нюансами подальшої роботи з податковими органами і так далі.

Для того щоб отримати відповідь на наявні питання, потрібно зв’язатися з нами за телефоном, який вказаний на сайті. У телефонному режимі співробітник нашої юридичної компанії зможе надати грамотну та розгорнуту відповідь.

Ми робимо все можливе, щоб процес реєстрації ФОП проходив якомога простіше для наших клієнтів. Зв’яжіться з нами прямо зараз і переконайтеся в тому, що ми є професіоналами своєї справи, які виконують роботу максимально швидко та якісно. Вже через кілька днів після звернення до нас, ви зможете отримати повний пакет необхідних документів, які дозволяють розпочати вашу підприємницьку діяльність.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено