Відкрити меню

Допомога в отриманні громадянства України

На сьогоднішній день наша країна є досить привабливою для імміграції. Причин, чому іноземець бажає стати нашим громадянином, може бути багато. Слід зазначити, що незалежно від причини, чому іноземний громадянин бажає отримати паспорт нашої країни, у будь-якому випадку він зіткнеться з низкою складнощів. На превеликий жаль, бюрократія, яка перейшла до нас ще з часів Радянського Союзу – до кінця не усунута. У результаті людина, яка задається питанням отримання паспорту, стикається з багатьма складнощами і їй потрібна допомога в отриманні громадянства України. Спробуємо розібратися у питаннях того, як спростити процес отримання громадянства, які нюанси є в даному питанні, а також куди звертатися за допомогою, якщо ви ухвалили таке рішення. Одразу ж хочеться наголосити, що отримати громадянство України відносно просто, якщо з максимальною відповідальністю підійти до цього питання.

Допомога в отриманні громадянства України

До того ж, чинний уряд держави анонсував запровадження подвійного громадянства. Таким чином, якщо раніше, отримуючи український паспорт, потрібно було надавати документи про відмову від колишнього громадянства, то незабаром потреба в цьому відпаде. Таким чином, процес оформлення документів стає простішим.

При цьому все ж таки можуть виникати складності зумовлені відсутністю знань з тих чи інших юридичних питань. У подібній ситуації вкрай важливо знайти допомогу кваліфікованого фахівця, який ознайомлений із чинним законодавством нашої держави та може надати допомогу в прискоренні процесу оформлення документів. Необхідно сказати про те, що вибір юриста повинен відбуватися з максимальним ступенем відповідальності, тому що в іншому випадку результат проведеної роботи буде відсутній.

Право на отримання громадянства

Набуття громадянства регулюється чинним законодавством. Необхідно зазначити, що у відповідності до закону, право мають ті, хто народився в Україні, у кого родичі проживали в чинних кордонах країни, при усиновленні дитини громадянами тощо…

Загалом, існують інші підстави для отримання паспорту. Необхідно розуміти, що кожен випадок має індивідуальний порядок. Саме з цієї причини дуже важливо, щоб він був розглянутий кваліфікованим юристом, який спеціалізується саме на вирішенні таких питань. У такому разі, ймовірність успіху в питанні набуття українського громадянства може бути збільшена в кілька разів.

Алгоритм дій

Для того, щоб отримати громадянство України, іноземний громадянин повинен подати необхідний пакет документів до міграційної служби. Крім того, окремою умовою є володіння українською мовою. Однією з найпоширеніших підстав для отримання українського паспорту є те, що людина проживала на території нашої держави понад п’ять років. Якщо ж він одружений з громадянином України, тоді цей термін скорочується на два роки. Крім того, важливо довести фінансову стабільність заявника. Він має мати кошти на подальше проживання в Україні.

Допомога в отриманні громадянства України

Як надається громадянство?

Варто сказати, що набуття громадянства України відбувається на підставі рішення спеціалізованої комісії. Після того, як вона прийме позитивне рішення, видається указ про входження до громадянства, який підписує голова держави.

Хто не має права?

Важливо знати, що набути громадянство України можуть далеко не всі іноземні громадяни. Зокрема, заборона діє на тих людей, які скоїли злочин на території нашої держави або ж перебувають під слідством. При цьому якщо судимість була погашена, варіанти для отримання громадянства все ж таки є. У цій ситуації слід розглядати кожен випадок в індивідуальному порядку.

Термін оформлення документів

Як показує практичний досвід, після початку процедури оформлення паспорта громадянина України та до моменту його отримання проходить близько одного року. При цьому можливо прискорити процес, якщо є прямі родичі, які вже є підданими нашої держави.

Варто сказати, що ця процедура триває близько одного місяця. Однак, знову-таки, у зв’язку з низкою бюрократичних процедур, які є в нашій країні, процес може тривати значно більше. Саме з цієї причини важливо звертатися за допомогою до спеціалізованих юридичних фірм, у яких зможуть допомогти.

Весь процес оформлення є досить трудомістким. Він може відібрати в людини досить багато часу та сил. Саме з цієї причини важливо звертатися за допомогою до кваліфікованих юристів, які знають усі нюанси вирішення цієї проблеми та можуть надати допомогу у тому, щоб процес легалізації в нашій країні пройшов швидко та без будь-яких складнощів.

Куди звертатись за юридичною допомогою?

На сьогоднішній день актуальність набуття українського громадянства призвела до того, що в країні стали надавати свої послуги різні юридичні фірми, які надають допомогу у вирішенні цього питання. При цьому далеко не завжди можна говорити про компетенцію фахівців, які працюють у таких компаніях. Непоодинокі випадки, коли людина звертається за допомогою в тому, щоб отримати громадянство України. При цьому дії співробітника юридичної компанії вибудовуються таким чином, що загалом іноземець міг би і сам пройти цю процедуру за такий самий період часу.

Таким чином, подібні юридичні компанії просто заробляють чималі гроші на проблемі людей. До речі, ціна на допомогу в отриманні українського громадянства далеко не завжди є доступною. Для того щоб уникнути подібної ситуації, важливо звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців, які працюють у компаніях, що зарекомендували себе.

Вони зможуть повною мірою вивчити конкретно взяту ситуацію і запропонувати клієнту оптимальний спосіб легалізації в нашій країні. До речі, знайти відгуки про діяльність окремої юридичної фірми сьогодні не складно. На просторах Інтернету це можна зробити за лічені хвилини.

Послуги юридичної компанії Jus-Aureum

Однією з компаній, що зарекомендували себе в цьому питанні з позитивного боку, є юридична фірма Jus-Aureum. Необхідно зазначити, що на сьогоднішній день ми працюємо в різних напрямках юридичної діяльності, у тому числі спеціалізуємося на наданні ефективної допомоги щодо отримання громадянства України. У нашій команді працюють кваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід роботи та відповідну освіту.

Як правило, наші співробітники спеціалізуються на конкретно взятій галузі правової діяльності. Таким чином вони чудово ознайомлені з усіма існуючими нюансами процедури. Звернувшись до них і надавши інформацію, що цікавить співробітника нашої компанії, їм буде побудований алгоритм дій з вирішення вашого питання. Варто зазначити, що робота розпочинається у день звернення до нас.

Переваги нашої діяльності

Ми чудово розуміємо, що юридичних компаній, які ведуть аналогічну діяльність, сьогодні працює досить багато. Саме тому ми робимо все можливе для того, щоб виділятися на їхньому фоні. Зокрема, порівняно з іншими юридичними фірмами, які сприяють отриманню українського громадянства, ми маємо такі переваги:

  1. Кожен випадок у індивідуальному порядку.
  2. Відсутність передоплати за виконану роботу.
  3. Повне представлення інтересів клієнта у відповідних інстанціях.
  4. Безкоштовна консультація з усіх питань.
  5. Доступна вартість послуги, яка визначається залежно від складності виконаної нами роботи.

Таким чином, після звернення до нас та надання пакету необхідних документів, єдине, що вам залишиться зробити – це забрати документ про набуття громадянства України і в майбутньому, на його підставі отримати паспорт громадянина країни. Решту ми зробимо за вас.

За весь період нашої роботи ми надали ефективну допомогу величезній кількості іноземних громадян, які побажали прийняти громадянство нашої держави. Сьогодні всі вони успішно працюють і навчаються в Україні, користуючись усіма перевагами повноцінного громадянина. Здавалося б, що трапляються випадки, коли варіантів отримати паспорт немає.

Паспорт України: свідоцтво громадянства

Рекомендації

Під час надання правової допомоги нашими фахівцями, які максимально докладно поринають у глибину питання, є дієві варіанти для того, щоб стати підданим нашої країни.

Зверніться до нас за допомогою і ви. Напевно, нам вдасться знайти підстави, з яких у майбутньому вам буде видано паспорт громадянина України.

Ми розуміємо, що це питання досить складне і в людини виникають певні складнощі.

У такій ситуації він може розраховувати отримання грамотної консультації від одного з наших юристів.

Необхідно зазначити, що зателефонувавши нам прямо зараз або залишивши заявку на сайті, вам буде надана безкоштовна консультація з усіх питань, що вас цікавлять, пов’язаних з міграційним законодавством України та вирішенням труднощів, які виникли в процесі легалізації в нашій країні. Саме тому, відповідально підійшовши до питання отримання громадянства нашої держави, тим більшою буде ймовірність, що ви зможете отримати паспорт набагато швидше і при цьому уникнути величезної кількості проблем, які тут є.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено