ВНЖ в Україні
Щорічно в Україну приїжджає дуже багато іммігрантів з інших держав. Деякі з них бажають оформити ВНЖ в Україні, це дає право на повноцінне ведення комерції і необхідний соціальний захист. Юридична компанія «us-Aureum» пропонує свої послуги з оформлення посвідки на проживання. Наші кваліфіковані юристи мають великий досвід, професійні навички та знання. Ми запропонуємо вам пораду з усіх питань і допоможемо оформити потрібні міграційні документи.
ВНЖ: способи отримання
Згідно зі статистикою, за останнє десятиліття кількість бажаючих переїхати в Україну значно збільшилася. Така тенденція спостерігається, не дивлячись на нестабільну економіку. Кожен іноземний громадянин безпосередньо вже після приїзду в Україну намагається пройти легалізацію. Це дасть можливість вступити до навчального закладу або влаштуватися на роботу. Також при отриманні тимчасового ВНЖ в Україні іноземець отримує всі права, які передбачені для українців, крім голосування на виборах.
При оформленні документа допомога досвідчених юристів не є зайвою. Тільки грамотний фахівець знає всі тонкощі оформлення посвідки на проживання і допоможе розібратися з будь-якою проблемою. Документ повинен бути оформлений в повній відповідності з чинним в країні законодавством.
Тимчасовий ВНЖ може отримати будь-який іноземний громадянин або особа без громадянства. Документ цей достеменно підтверджує особистість людини і підтверджує законність проживання в Україні. Документ може бути виданий тільки на певних підставах. Їх регулюють українські закони, які прописуються в статусі для іноземців.
Існує кілька легальних способів отримати тимчасовий ВНЖ:
- при вступі до навчального закладу;
- при працевлаштуванні;
- після укладення шлюбу з громадянином / громадянкою України;
- при участі в міжнародній програмі;
- при роботі в релігійній організації.
Однак у всіх способах є певні тонкощі, які досконально знає тільки досвідчений юрист. Фахівці компанії «Jus-Aureum» стануть надійними посередниками в оформленні документації. Ви можете замовити юридичні послуги у нас, і ми надамо професійну допомогу в легалізації.
Хто саме може отримати?
Не всі іноземці сьогодні можуть отримати ВНЖ. Навіть, якщо людина приїхала в Україну законно. В українських нормативно-правових актах перераховані певні підстави, за якими іноземцям видається документ.
Отримати тимчасовий ВНЖ відповідно до нинішнього законодавства можуть іноземці, які приїхали в країну:
- на роботу;
- на навчання;
- в якості представника іноземної компанії для роботи в філії;
- на роботу в якості кореспондента ЗМІ;
- для релігійної діяльності;
- для роботи за міжнародною програмою.
Щоб отримати законний дозвіл на проживання потрібно подати певний пакет документів. Іноземний паспорт повинен бути чинним. Буде потрібно зробити переклад цього документа і завірити його нотаріально.
Іноземець подає:
- відповідну заяву;
- медичну страховку;
- паспорт;
- переклад паспорта.
Залежно від обставин також подаються додаткові документи:
- дозвіл на роботу;
- документи для возз’єднання сім’ї (свідоцтво про шлюб);
- прохання держустанови про прийняття участі в міжнародній програмі;
- клопотання зарубіжних ЗМІ.
Додатковий документ повинен підтверджувати право іноземця перебувати в Україні тривалий період, жити в цій країні і працювати або вчитися. Тимчасовий ВНЖ по законодавству держави видається на 1-3 роки з можливістю продовження.
З якими проблемами можна зіткнутися при оформленні
В основному, отримання посвідки на проживання проходить без виникнення будь-яких проблем при подачі повного пакету документів. Однак, як показує практика, в ряді випадків можуть виникнути непередбачені ситуації.
Більшість іноземців після приїзду в країну відчувають певні труднощі з мовою. З цієї причини багато хто не може впоратися з самостійним оформленням ВНЖ в Україні. Більш того, присутня в країні бюрократія не завжди дає зелене світло при оформленні документів. Існують певні нюанси, розібратися з якими без кваліфікованої юридичної допомоги неможливо.
Тимчасовий ВНЖ – допомога юристів
Звертайтеся до нас, якщо виникла необхідність в отриманні професійної допомоги в міграційних питаннях. Наша компанія спеціалізується на даному напрямку і завжди допоможе уникнути багатьох «підводних каменів» в процесі оформлення посвідки на проживання.
На даний момент на ринку міграційних послуг з’явилася велика кількість фірм-одноденок, які не мають доброї репутації. Якщо ви не бажаєте потрапити в руки шахраїв і втратити свої гроші, не варто звертатися в невідомі організації. Наша компанія існує на ринку багато років і має штат кваліфікованих співробітників, які несуть повну відповідальність за роботу з клієнтами. Фахівці діють тільки в рамках закону і сприяють оформленню виду на проживання іноземцям тільки на законних підставах.
Від нас ви отримаєте:
- професійну юридичну допомогу;
- підтримку в складних ситуаціях;
- безкоштовні консультації.
Наш фахівець стане відстоювати ваші інтереси в будь-яких державних інстанціях. Зверніть увагу – ми не беремо передоплату за незроблене роботу. Наші клієнти оплачують послуги за фактом виконання поставлених завдань.
Оформлення постійного ВНЖ в Україні
Велика кількість іммігрантів зацікавлена в працевлаштуванні. Однак для виконання цієї мети потрібно легалізувати своє проживання в країні і оформити ВНЖ. Багатьом іноземцям такий документ необхідний для ведення бізнесу в Україні.
Обов’язковий документ дає право іноземцю проживати на території держави. Такий статус можуть отримати не тільки люди з іноземним паспортом, а й особи, які не мають громадянства. Іноземні громадяни при цьому мають повне право проживати на території України, якщо у них є певні підстави.
Оформити ВНЖ можуть лише особи, які досягли 16 років. Після отримання ВНЖ необхідно змінюватися, коли людина досягне 25 і 45 років. Обмін документа виконується після подачі відповідної заяви.
Для мешканців інших країн, і країн СНД оформляється спеціальний дозвіл на імміграцію. Українська сторона видає документ-допуск на свою територію. Квота видається з урахуванням різних нюансів і категорій іноземців. Аналіз також проводиться за регіональною ознакою.
На отримання квоти можуть законно розраховувати:
- науковці;
- діячі культури;
- висококваліфіковані фахівці;
- інвестори, які зробили внесок в розмірі не менше 100 000 доларів;
- родичі того, хто вже отримав квоту;
- люди, які раніше мали українське громадянство;
- біженці;
- постраждалі від торгівлі людьми;
- близькі іноземні родичі українських громадян;
- опікуни та піклувальники українців.
Юридична допомога в оформленні постійного ВНЖ
Щоб отримати квоту, ви можете скористатися допомогою наших юристів. Ми вирішимо ваші проблеми оперативним шляхом і допоможемо отримати ВНЖ в Україні виключно на законних підставах.
Дозвільні документи необхідні всім іноземцям, які планують залишатися на довгий термін в українській державі. Документ підтверджує право людини проживати в країні. З ВНЖ у вас не буде залежності від оформлення візи. Іноземцю також не потрібно буде обмежувати своє перебування в Україні. Постійний ВНЖ видається іноземцям тільки, якщо вони висловлюють бажання проживати в Україні довгостроково. Навіть, якщо ви колись вийшли з громадянства України, ви можете знову його оформити.
Звернувшись в нашу компанію, ви зможете отримати постійний ВНЖ без будь-яких зволікань. Ми завжди дбаємо про наших клієнтів і пропонуємо тільки якісну юридичну допомогу. Наша компанія розглядає будь-які імміграційні питання. Жителі країн СНД можуть оформити заявку в певних територіальних органах за фактом проживання.
Якщо ви не бажаєте самостійно подавати заяву і супутній пакет документів, то можете скористатися допомогою довіреної особи. Наш юрист стане вашим законним представником в будь-якій інстанції. Щоб він представляв ваші інтереси, потрібно оформити відповідну довіреність.
Заява на оформлення ВНЖ розглядається протягом 7-14 днів після звернення. Після прийняття рішення буде зафіксовано в заяві. Посвідка на проживання видається після пред’явлення всіх необхідних документів. Пакет повинен включати всі зазначені документи.
Основні переваги співпраці з юристами «Jus-Aureum»:
- надання мінімуму документів;
- мінімальний термін отримання ВНЖ;
- допомога у продовженні;
- доступна вартість послуг.
Всі подробиці про процедуру отримання дозвільного документа можна дізнатися на попередній консультації юриста компанії.
Які документи подаються для оформлення ВНЖ
Ксерокопії всіх документів повинні бути завірені нотаріусом. Стандартний перелік пакету:
- заяву згідно з чинним зразком;
- копія і оригінал посвідчення особи;
- копія ІПН;
- копія дозволу на імміграцію;
- паспорт;
- завірений нотаріусом переклад сторінок паспорта;
- квитанція про оплату державного мита.
Яким повинен бути пакет документів, можна дізнатися у фахівців нашої компанії. Для оформлення ВНЖ ви можете звернутися до наших юристів і отримати докладну консультацію. Наша компанія не вимагає непотрібних документів і різних додаткових довідок. Для надання юридичної допомоги необхідно надати:
- детальну біографію;
- фотографії;
- копії документів, що подаються.
Кваліфікована допомога наших юристів дозволяє оформити посвідку на проживання в мінімальні терміни, які регламентуються чинним законодавством. ВНЖ можливо отримати протягом 15 робочих днів після подачі всіх документів.
На підставі чого анулюється ВНЖ
У деяких ситуаціях отриманий документ може бути анульований. Посвідка на проживання стає недійсною в таких випадках:
- видача по «недійсним» документам;
- скасування дозволу на проживання;
- дії людини, які загрожують національній безпеці;
- рішення про повернення іноземця на батьківщину.
Співпраця з нашою компанією дозволить уникнути будь-яких помилок. Ми не оформляємо дозвіл на проживання за недійсними довідками. Юристи нашої компанії дотримуються законів і діють тільки в їх рамках.
Оформлення ВНЖ на підставі укладення шлюбу
Подача заяви від іноземця є обов’язковою умовою, якщо подружня пара планує залишитися проживати в Україні. Інакше у іноземного громадянина можуть виникнути різного роду складності з перебуванням на українській території. Іноземець не зможе працевлаштуватися без отримання ВНЖ, не отримає певних соціальних прав і гарантій від держави.
Зверніть увагу! Оформити постійний ВНЖ можна тільки через 2 роки після одруження і видачі офіційного свідоцтва про шлюб. Після отримання ВНЖ іноземець може перебувати на українській території стільки, скільки вважатиме за потрібне. Для законності проживання в країні оформляються тимчасові документи.
Заява на оформлення ВНЖ подається будь-яким іноземцем після реєстрації шлюбу з громадянином / громадянкою України. В майбутньому іноземець має право отримати українське громадянство.
Шлюбний союз не повинен бути фіктивним – це важлива умова, на яке слід звернути особливу увагу. Інакше заявка на отримання ВНЖ буде відхилена. Поєднувані шлюбом люди повинні вступити в шлюб з метою створення сім’ї і проживати спільно. Не допускається укладення союзу за домовленістю заради права проживання в Україні.
Пройти всі необхідні процедури оформлення можливо в юридичній компанії «Jus-Aureum». Наші фахівці проведуть аналіз вашого досьє і вивчать всі особливості справи. Ми гарантуємо позитивний результат і дотримання законів України.
Пройти всі необхідні процедури оформлення можливо в юридичній компанії «Jus-Aureum». Наші фахівці проведуть аналіз вашого досьє і вивчать всі особливості справи. Ми гарантуємо позитивний результат і дотримання законів України.