Відкрити меню

Реєстрація АТ в Києві

Реєстрація АТ в КиєвіАкціонерне товариство – це поширена форма ведення бізнесу, що має свої особливості. Велика кількість бізнесменів бажають зареєструвати свою підприємницьку діяльність саме в даній організаційно-правовій формі. Щоб успішно пройти процедуру реєстрації, людям потрібно мати знання в даній області. При їх відсутності може надійти відмова від державного органу. Наша компанія «Jus-Aureum» готова провести процедуру та позбавити клієнта від турбот. Реєстрація АТ в Києві пройде максимально швидко та без проблем.

Акціонерне товариство має явні відмінності від інших форм організації. Перш за все, частки вкладів і отримання прибутку передбачаються конкретним числом акцій. Вони вказують на те, що акціонер тісно пов’язаний з організацією. АТ може бути, публічним та приватним.

По суті, стати акціонером цього товариства може будь-яка людина. Для цього достатньо купити акції або отримати їх іншим шляхом. Якщо АТ не публічне, тоді буде строго затверджений перелік акціонерів. Існує ряд обмежень для кандидатів в акціонери.

Якщо ви вирішили зареєструвати АТ в Києві, вам доведеться пройти стандартну процедуру. Спочатку може здатися, що в ній немає нічого складного. Насправді ж цей процес має свої нюанси, і в деяких випадках може сильно затягнутися. Якщо будуть допущені помилки, тоді надійде відмова в реєстрації товариства. Щоб цього не сталося, звертайтеся в нашу компанію «Jus-Aureum».

У нас працює штат фахівців, що працюють в різних юридичних сферах. Вони знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта і завжди готові допомогти вирішити проблеми. Фахівці зареєструють АТ і подбають про те, щоб не виникло ніяких складнощів. Вони візьмуть всі турботи на себе, а клієнт може бути впевнений в результаті.

Як проходить реєстрація АТ – перші кроки

Люди часто цікавляться питанням, як проходить реєстрація акціонерного товариства. Процедура стандартна та проста для фахівців. Ті, хто раніше не реєстрував компанії, можуть зіткнутися з труднощами. Щоб було зрозуміліше, як проходить процедура, потрібно розглянути перші кроки.

Для початку люди повинні визначити із кількістю засновників, та кількістю випущених акцій. Вони завжди мають майновий вираз. Для установки конкретної суми доведеться залучати незалежних оцінювачів. Ми готові взяти це на себе і визначити ринкову ціну майна. Після цього буде визначено розмір статутного капіталу.

Наступний етап – це збір необхідних офіційних паперів. Без цього не вдасться здійснити реєстрацію, тому доведеться обов’язково підготувати документи. Їх перелік може незначно змінюватися в залежності від ситуації. Рекомендуємо ознайомитися зі списком документів та на нього орієнтуватися.

Які потрібні документи?

Державні органи можуть зажадати додаткові папери, якщо в них буде необхідність. Якщо не надати документи, надійде відмова в проведенні реєстраційних дій. Наші фахівці візьмуть на себе збір та оформлення документації. Вони переконаються, що є всі папери, і що вони відповідають державним вимогам.

Орієнтовний перелік:

 • Реєстрація АТЗаява на проведення реєстрації. Воно заповнюється з урахуванням багатьох вимог. Ми готові самостійно скласти заяву, щоб людині не довелося ні про що турбуватися.
 • Засновницький договір про створення товариства. При його створенні важливо приділити увагу питанню розміщення акцій.
 • Протокол, складений після зборів засновників. Він підтверджує рішення акціонерів відкрити АТ. Обов’язково вказуються варіанти емісії цінних паперів.
 • Статут. Це головний документ АТ, на який обов’язково звертають увагу під час реєстраційних дій. Його потрібно надати в двох примірниках.
 • Папери, що підтверджують наявність юридичної адреси.
 • Квитанція, що підтверджує сплату державного збору. Якщо її не буде, тоді фахівці не розглянуть наданий пакет документації.
 • Звіт про підсумок оцінки майна. Буде потрібно принести 2 примірника.

Перелік документів може змінюватися в залежності від ситуації. Наші фахівці подбають про те, щоб були  всі необхідні документи. Вони простежать за тим, щоб не надійшла відмова в реєстрації. Клієнту не доведеться турбуватися про проходження процедури державної реєстрації.

Подальші дії

При проходженні державної реєстрації, реєстр акціонерів буде потрібно передати реєстроутримувачу. Всі офіційні папери повинні відповідати вимогам законодавства. Також важливо переконатися, що сплачений державний збір.

Якщо процедура пройде успішно, буде отримано свідоцтво про держ. реєстрацію випуску акцій. Пакет документів обов’язково видається засновникам товариства. Наші фахівці подбають про те, щоб всі етапи процедури пройшли успішно. Вам не доведеться навіть заглиблюватися в сам процес і турбуватися про можливість відмови.

За законом реєстратор повинен протягом 3 робочих днів з моменту подачі офіційних паперів зареєструвати АТ. Воно буде фіксуватися в ЄДР. Якщо виникнуть будь-які складності, наші фахівці з усім розберуться. Вони гарантують досягнення результату. Клієнт може довіритися професіоналам і зайнятися більш важливими справами.

Наші послуги

Реєстрація акціонерного товариства зазвичай не затягується. Ми готові взяти на себе всі турботи і без участі клієнта пройти процедуру. Людина буде сповіщена про результат наших дій. У всіх випадках реєстраційні дії завершуються успішно.

Ми надаємо різні послуги, пов’язані з реєстрацією:

 • Наші фахівці готові підготувати повний перелік офіційних документів. Вони потім будуть спрямовані реєстратору. Юристи обов’язково звертають увагу на те, як заповнені документи. Вони переконаються, що відсутні помилки та неточності. Це значно прискорить процес реєстрації.
 • Ми дбаємо про своїх клієнтів і не хочемо, щоб вони витрачали час на відвідування державних органів. З цієї причини ми візьмемо на себе це завдання.
 • При необхідності проведемо установчі збори, в яких мають взяти участь акціонери. Ми складемо протокол і простежимо, щоб все пройшло успішно у відповідності до законодавства.
 • Розмістимо акції серед засновників та видамо свідоцтва, які підтверджують право власності на акції.
 • Звернемося до державних органів і повністю пройдемо реєстрацію. Фахівці відмінно розбираються в справі, тому для них не складе труднощів зареєструвати АТ.

Звернувшись до нас, люди позбавлять себе від багатьох турбот. Чи не доведеться вивчати тонкощі процедури, збирати документи та турбуватися про можливість відмови. Ми готові провести реєстрацію під ключ, а це значить, що пройдемо процедуру від початку до кінця.

Переваги компанії

Реєстрація АТНаша компанія працює в столиці України та має великий досвід в юридичних сферах. Місто Київ може похвалитися великою кількістю різних фірм, але саме нам довіряють люди. Протягом довгих років компанія заробляла позитивну репутацію. Фахівці завжди відповідально підходять до кожного клієнта та піклуються про те, щоб процедури були пройдені успішно.

Ви можете нам зателефонувати та безкоштовно проконсультуватися. та дізнатися передбачувану вартість послуги, терміни та порядок дій. Ми працюємо чесно і не приховуємо від клієнтів хід процедури. Людина може в будь-який момент дізнатися, на якому етапі ми зупинилися.

У нашому штаті працюють юристи в різних сферах. Вони мають високу кваліфікацію і регулярно отримують нові знання. З цієї причини професіонали завжди готові надати грамотну допомогу.

Якщо звернутися до нас, реєстрація АТ пройде без будь-яких труднощів. Процедура займе мінімум часу, а ймовірність відмови виключена. Фахівці зберуть документи та самостійно звернуться в держорган. Вони знають всі тонкощі справи і припускають можливі ризики. Експерти завжди домагаються бажаного результату та ніколи не відступають.

Наша компанія пропонує вигідні умови співпраці. Ми працюємо з усіма клієнтами та вирішуємо складні завдання. Для наших експертів немає нічого неможливого.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено