Відкрити меню

Отримання громадянства України

Громадяни Росії та інших країн можуть отримати громадянство України. Для жителів РФ, які мають родичів в Україні, порядок подачі заяви значно спрощений, і є значний шанс оформити підданство. Документи розглядається протягом трьох місяців, після чого людина отримує однозначну відповідь. Рекомендується вивчити тонкощі процесу, ознайомитися з переліком документів та з можливими причинами відмови. Отримання громадянства України проходить в кілька етапів, і кожен крок має свої особливості.

Переваги українського підданства

Україна – перспективна країна, яка швидко розвивається і може багато чого запропонувати своїм громадянам. Існує ряд переваг отримання підданства цієї країни.

Переваги:

  • В Україні є безвізовий режим, тому українці мають право відвідувати країни Європейського Союзу за біометричними паспортами.
  • Можна виконувати трудову діяльність без спеціального дозволу.
  • Для громадян надається безкоштовна освіта високого рівня.
  • Для більшості знайдеться робота незалежно від ситуації.

Для отримання паспорта України потрібно зібрати перелік офіційних паперів і подати заяву. У людини має бути підстава для підданства, а також необхідно виконати певні умови.

Умови для отримання громадянства

Згідно із законом України у претендента на громадянство повинна бути вагома законна підстава. Рекомендується ознайомитися з тим, хто може отримати підданство.

Умови:

  • Людина народилася на території держави.
  • Кандидат є українцем за походженням.
  • Іноземець одружився з громадянином/кою України та проживають у шлюбі понад 2 роки.
  • У заявника було підданство України в минулому.
  • У кандидата живуть в державі батьки або опікуни.
  • Потрібно прожити легально на території країни не менше 5 років, не виїжджаючи на тривалий термін за її межі.

Отримання громадянства УкраїниБудь-яка з перерахованих причин дає можливість подати документи на отримання паспорта. Також доведеться виконати певні умови, які вважаються обов’язковими. Якщо хоча б одне з них проігнорувати, зникне можливість оформити підданство країни і стати громадянином.

Людині доведеться визнати Конституцію країни, пообіцяти її дотримуватися, погодитися з ідеологією. Доведеться відмовитися від підданства своєї держави, так як українці не можуть мати подвійне громадянство.

Кандидат зобов’язаний добре знати державну мову, мати стабільний дохід і стійке матеріальне становище. Важливо отримати дозвіл на імміграцію – цей документ оформляється в Міграційної служби. Його люди отримують як за квотою, так і поза квотою.

Якщо всі умови виконані, можна подати заявку на оформлення підданства країни. Державні співробітники її розглянуть протягом відведеного часу і дадуть однозначну відповідь. Якщо надійде відмова, вдасться дізнатися причини і по можливості виправити ситуацію. Наша юридична компанія допоможе виправити становище.

Оформлення дозволу на переїзд

Людина не може за своїм бажанням приїхати на територію держави, оселитися і почати працювати. Попередньо потрібно обзавестися дозволом на імміграцію. Орієнтуючись на наявність квоти. Існує ряд мігрантів, які можуть швидше отримати дозвіл поза квотою.

Категорії:

  • Близькі родичі українців.
  • Біженці, які живуть в країні більше 3 років.
  • Лікарі, вчені, працівники сфери культури і мистецтва.
  • Люди, що володіють цінною та затребуваною професією, мають унікальні знання.
  • Кандидати з високим доходом, готові інвестувати в економіку держави.

Після отримання дозвільної документації вдасться в’їхати на територію країни і оселитися на законних підставах. З цього моменту почнеться шлях до отримання підданства.

Отримання громадянства України за допомогою нашої юридичної компанії «Jus-Aureum» пройде швидко і просто. Ми допоможемо підготувати документи і перевіримо виконання всіх умов.

Хто може пройти спрощену процедуру?

Деякі люди можуть пройти прискорену процедуру для того, щоб обзавестися громадянством. Унікальна можливість є у кандидатів, що мають родинні зв’язки з українцями. Також пройти швидку процедуру можуть ті, хто народився на територію країни, але з якихось причин отримав паспорт іншої держави. Спрощений процес доступний для людини, родичі якого проживали в Україні до 1991 року.

Порядок проведення процедури

Перед подачею заяви знадобиться підготувати певні офіційні папери, без яких прохання не буде розглянута. У цьому списку є дозвіл на імміграцію (воно повинно бути у тих людей, які зобов’язані були отримати даний документ). Також знадобиться дозвіл на проживання, декларація про припинення підданства іншої країни.

Потрібно виконати умови, які пред’являються до кожного кандидата. Припустимо, потрібно прожити на території держави певний час, вивчити національну мову, домогтися стабільного доходу.

Після цього потрібно подати заяву разом з офіційними паперами. Воно направляється в консульство, можна з’явитися в міграційну службу за місцем проживання.

Обов’язково доведеться сплатити державне мито, причому точна вартість за послугу може змінюватися. Грають роль консульські розцінки, які пред’являються до конкретних категорій громадян.

Подаючи папери до консульських установ, важливо пам’ятати, що послуги обійдуться дорожче. Якщо звертатися за місцем майбутнього проживання, вдасться заощадити.

Ряд паперів можна підготувати ще до переїзду в Україну. Є й такі документи, які можна отримати тільки в цій країні. Важливим моментом вважається сам переїзд, так як він впливає на подальший розвиток подій.

Паспорт громадянина україни

Перетинати кордон потрібно виключно з закордонним паспортом, в якому буде проставлена ​​позначка про в’їзд. Людина отримає привілей – можна буде протягом 90 днів перебувати на території держави. Потім вдасться продовжити термін ще на 180 днів. Протягом цього періоду важливо оформити посвідку на проживання, звернувшись до міграційної служби. Його можуть дати як безстроково, так і тільки на 1 рік, все залежить від підстав набуття.

Коли буде отримано підтвердження про можливість здійснити імміграцію, вдасться подати папери на ВНЖ. Для іноземців доведеться написати заяву за зразком, подати копію закордонного посвідчення особи і взяти офіційний дозвіл на імміграцію.

Обов’язково слід сплатити державне мито, зберігши квитанцію. Чек доведеться докласти до решти паперів. Якщо заявник неповнолітній, тоді йому знадобиться дозвіл від опікуна або батьків.

Працівники міграційної служби можуть запитати додаткову інформацію, якщо вважатимуть, що ситуацію не можна розцінювати однозначно. Знадобиться подати всю документацію, яку вони зажадають.

Як подати заявку на підданство?

Якщо іноземець перебуває у шлюбі з українцем, тоді він може подати папери всього через 2 роки після переїзду в країну. Коли немає підстав для прискореного процесу, доведеться перебувати в країні протягом 5 років.

Знадобиться подати заяву за встановленою формою і доповнити його документацією. Якщо всі папери будуть актуальними і справжніми, тоді прохання розглянуть. Бувають ситуації, коли в документах знайдені помилки, чогось не вистачає, і про це повідомлять людину. У нього буде два місяці на те, щоб виправити недоліки і знову подати прохання.

Слід розуміти, що в Україні не практикують подвійне підданство, тому від іноземного буде потрібно відмовитися. В іншому випадку можуть виникнути серйозні труднощі, аж до відмови від видачі громадянств.

Якщо влада ухвалить позитивне рішення, залишиться тільки завершити процедуру. Для цього необхідно написати заяву про отримання національного паспорта. Важливо в папері вказати особисті дані. Залишиться тільки з’явитися за місцем прописки і забрати документ.

Перелік офіційних паперів

Окремо людей цікавить питання, які папери знадобляться для оформлення підданства. Чи вдасться зрозуміти, які довідки доведеться готувати для проходження процесу. Список може змінюватися в залежності від ситуації, характеристик заявника та інших важливих моментів.

Стандартний перелік:

  • Закордонний паспорт, де є відмітка про прибуття в Україну.
  • Заявка, в якій прописані особисті дані людини. Знадобиться два примірника, а також підпис кандидата.
  • Фотознімки як на паспорт.
  • Дозвіл на імміграцію.
  • Документ, що підтверджує знання української мови. Припустимо, може знадобитися диплом про здобуття освіти на території держави.
  • Виписка про доходи. З її допомогою можна підтвердити той факт, що людина отримує кошти не нижче прожиткового мінімуму.
  • Довідка про наявність інвалідності. Потрібно для певної категорії осіб.
  • Посвідка на проживання.

Цей перелік паперів може доповнюватися в залежності від кандидата. Припустимо, якщо хоче оформити підданство молода людина, тоді він повинен підтвердити можливість служити в армії. Також можна подати довідку, яка пояснить неможливість пройти службу.

Знання української мови не потрібно підтверджувати тим, у кого є проблеми з промовою, слухом і зором. Для цих категорій робляться винятки, і процес оформлення підданства трохи спрощується.

Причини відмови в наданні ВНЖ і громадянства

Навіть якщо людина виконає всі умови, ніхто не зможе дати гарантій, що він отримає підданство країни. Більш того, відмовити можуть навіть в оформленні посвідки на проживання, але для цього повинні бути вагомі підстави.

Якщо у кандидата є судимість, нехай навіть в іншій країні, він не зможе претендувати на зміну підданства. Також завадять в досягненні мети серйозні адміністративні порушення.

Негативна відповідь приходить людям, які приховали факти про себе, написали недостовірну інформацію, неправильно заповнили папери. У деяких випадках дають шанс виправити ситуацію і заново подати заявку.

Якщо заявник не хоче зрікатися колишнього паспорта, це теж стане проблемою. Йому просто відмовлять в оформленні підданства, так як країна не вітає подвійне громадянство.

Якщо добре підготуватися до процедури і виконати всі умови, вдасться отримати позитивну відповідь. Можна не сумніватися в тому, що найближчим часом буде оформлений український паспорт. Звертайтеся в нашу юридичну компанію «Jus-Aureum» і заручайтеся допомогою фахівців. Ми можемо гарантувати отримання громадянства України.

© 2024 Jus Aureum · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено